2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Registracija į konkursą „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2018“

Nuo 2000 m. nepertraukiamai vykstantis „Geriausio Lietuvos vairuotojo“ konkursas per savo istoriją sulaukė daugiau nei dvidešimties tūkstančių dalyvių. Atsakę į žemiau esančius klausimus ir įrašę savo duomenis, pasirinkite atrankos etapą, kuriame norėsite dalyvauti. Jeigu pateikti atsakymai bus teisingi, su jumis susisieks „Geriausio Lietuvos vairuotojo 2018“ konkurso organizatoriai.
„Geriausio Lietuvos vairuotojo 2017“ atranka Panevėžyje
Archyvinė nuotr.: „Geriausio Lietuvos vairuotojo 2017“ atranka Panevėžyje / Vytauto Pilkausko nuotr.

Konkurso atrankos etapai, kurių metu dalyviai turės atlikti teorines ir praktines užduotis, vyks trijuose miestuose:

• Rugsėjo 8 d. Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro autodrome,

• Rugsėjo 15 d. Panevėžio darbo rinkos mokymo centro autodrome,

• Rugsėjo 22 d. Šiaulių darbo rinkos mokymo centro autodrome.

Konkurso finalas, kuriame susitiks geriausiai atrankos etapuose pasirodę vairuotojai, vyks rugsėjo 23 d. Šiaulių darbo rinkos mokymo centro autodrome.

Registruotis gali bet kokio amžiaus dalyviai. Apribojimai yra tik du: būtina turėti Lietuvoje galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir suprasti lietuviškai, nes daugelio užduočių aprašymai bus šia kalba.

Dalyviai kiekviename atrankos etape spręs teorijos užduotis, kuriose bus klausimai apie eismą, automobilius, kelių eismo taisykles, techniką ir kt. Geriausiai teorijos etape pasirodę dalyviai savo išmanumą galės pademonstruoti specialioje rungtyje „Blue Print“ prizams laimėti, o dėl patekimo į finalą varžysis vairavimo rungtyje su „Suzuki“ automobiliu. Finale dalyvių laukia 10 išskirtinių užduočių – vairavimo, KET sprendimo, reakcijos testo ir kt.

Išskirtinis prizas

Geriausias Lietuvos vairuotojas 2018 bus apdovanotas išskirtiniu prizu: dalyvaus tarptautiniame „Press ralyje 2019“ su paketu „Viskas įskaičiuota“ – jam bus suteiktas automobilis, degalai, apmokėtas startinis mokestis ir t.t. Tokio prizo vertė – 2 000 Eur.

Konkurso prizininkai gaus „Neste“, „Blue Print“ dovanų kuponus, „Volfas Engelman“ nealkoholinio alaus dėžes ir daugybę kitų partnerių įsteigtų prizų. Kiekvienas konkurso dalyvis, atvykęs į atrankos etapą, registracijoje nurodytu el. paštu gaus 20 Eur vertės paslaugų portale Autoplius.lt.

Konkurso „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2018“ partneriai: „Blue Print“, „Neste“, „Regitra“, „Suzuki“, „Volfas Engelman“ nealkoholinis alus. Informaciniai partneriai: 15min, žurnalas „Auto Bild Lietuva“, portalas Autoplius.lt, radijas „Kelyje“, „Saulės radijas“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką