15min be reklamos
2021 07 14, 11:11

Savaitgalį Akmenėje ir Mažeikiuose praūžė ralis „Ladies Go For Family“

Praėjusį savaitgalį pirmą kartą Akmenėje – Mažeikiuose įvyko ne tik Lietuvos ralio čempionato etapas, bet ir "ORLEN Lietuva Ladies Go For Family" orientacinis - pramoginis ralis. Šio ralio formatas sulaukia vis daugiau gerbėjų.
Savaitgalį Akmenėje ir Mažeikiuose praūžė ralis „Ladies Go For Family“
Savaitgalį Akmenėje ir Mažeikiuose praūžė ralis „Ladies Go For Family“ / Jurgos Anusauskienės nuotr.
Temos: 2 Ralis Autosportas

Dalyviai startavo Naujojoje Akmenėje, kur slalomo rungtyje turėjo įveikti tam tikrą schemą ir su SERES elektromobiliais ir važiuojant atgaline pavara įmušti kamuolį į futbolo vartus. Šią varžybų dalį galėjo išbandyti ne tik sportinės komandos, bet ir žiūrovai. Dalyviams išjudėjus į trasą, pirmasis išbandyti šios rungties prie elektromobilio vairo sėdo rajono meras Vitalijus Mitrofanovas.

Ekipažai varžėsi atlikdami įvairias užduotis Karpėnų klinčių karjere, aplankė Akmenės krašto muziejų ir Basakojų taką. Prie ORLEN Lietuva gamyklos įveikė greituminį slalomą, aplankė Renavo dvarą ir finišavo prie Sedos malūno, kur svečius iškilmingai pasitiko šio miestelio pučiamųjų orkestras ir ryškiaspalvis šokėjų kolektyvas. Šeimininkai visus pavaišino to krašto žemaitiška koše ir rūgpieniu.

Viekšniuose visus belaukiančius varžybų rezultatų džiugino atlikėjas Steponas Januška su grupe „Studija“. Apdovanojimų ceremonija prasidėjo nuo Ladies Go Green įskaitos.

Trečioji vieta atiteko „Fast Star“ komandai iš Mažeikių, antroji – „Antibarbi“ iš Šiaulių, geriausius rezultatus šioje įskaitoje pademonstravo „Juodai auksinės“ iš Mažeikių.

Ladies Go Pro įskaitoje, kur dalyvavo jau turinčios patirties komandos, trečią vietą pelnė praeitų metų Nacionalinių Vairuojančių Moterų Varžybų nugalėtojos „Geri genai“ iš Jonavos, antrąją – beveik visuose orientaciniuose-pramoginiuose raliuose puikius rezultatus demonstruojančios vilniškių-alytiškių ekipažas „Ladies Power“, o pirmąją – „AAAguonėlės“ iš Kelmės.

Ladies Go šeimų įskaitoje sėkmė lydėjo „Baltą gulbę“ iš Vilniaus, kuri pelnė antrą vietą ir „Firefox“ iš Vilniaus, kuriai atiteko pirmoji vieta.
Ladies Go porų įskaitoje trečiąją vietą iškovojo „Numb nuts“ ekipažas iš Utenos, antrąją – „Born for Rally“ iš Vilniaus, o pirmąją – vilniečiai „Grybautojai“.

Taures nugalėtojams įteikė Mažeikių rajono meras Vidmantas Macevičius ir Akmenės rajono meras Vitalijus Mitrofanovas.
Absoliučioje įskaitoje labiausiai sekėsi „Born for Rally“, kurie užėmė trečiąją vietą. „Grybautojams“ pavyko laimėti antrąją vietą. Geriausios tądien buvo šeimyninis trio, ekipažas ,,AAAguonėlės“. Taures ir dovanas šio etapo geriausiems įteikė „ORLEN Lietuva“ bendrovės generalinio direktoriaus pavaduotojas gamybinės veiklos valdymui Audrius Daugnaras.

Video reportažą rasite čia.

Artėja trečiasis etapas

Trečiasis SERES Nacionalinių Vairuojančių Moterų Varžybų 2021 etapas įvyks liepos 25 d., Šiaulių rajone. Numatomos 2 įskaitos: Ladies Go Green ir Ladies Go Pro. Tai bus ekstremaliausias ir azartiškiausias etapas, kuris susidės iš dviejų dalių: pirmoje jau antrus metus iš eilės merginos turės galimybę išbandyti Lietuvos street race čempionato trasą. Vėliau varžybos persikels į RD Signs simuliatorių akademiją Šiauliuose.

Šį etapą vainikuos praeitų metų Nacionalinių vairuojančių moterų varžybų apdovanojimų ceremonija ,,Olympic Casino“ Šiauliuose. Laukia ne tik sportiškiausių metų ekipažų apdovanojimai, bet ir papildomų nominacijų paskelbimas bei įvairios atrakcijos, loterija, kurios pagrindinis prizas „Carolina Kmit“ įspūdingi kailiniai.

Registruotis į 3-ią etapą galima čia.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką