Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Savaitgalį sostinės gatvėse varžėsi MINI automobiliai

Lapkričio 12 d., sostinės gyventojai ir jo svečiai galėjo pasijusti tarsi filme – Vilnius virto didele spalvingų MINI automobilių žaidimų aikštele. Savaitgalį visi norintys MINI automobilių vairuotojai stojo į azartišką kovą pirmą kartą Lietuvoje surengtose orientacinėse MINI varžybose.
Savaitgalį sostinės gatvėse varžėsi MINI
Savaitgalį sostinės gatvėse varžėsi MINI / Žymanto Timuko nuotr.

Oficialios MINI atstovės Lietuvoje „Krasta auto“ ir MINI automobilių gerbėjus vienijančio klubo „MINI People“ surengtos orientacinės varžybos iš dalyvių pareikalavo ne tik fizinės, bet ir  intelektualinės ištvermės, taip pat savo miesto pažinimo. Visą dieną trukusių varžybų metu MINI komandos važinėjo po sostinės centrą ir senamiestį, siekdamos kuo greičiau ir tiksliau atlikti jiems paruoštas užduotis. Komandoms teko sudalyvauti įdomiose rungtyse, kurių įvykdymui reikėjo ne tik operatyvumo, bet taip pat dalyvių išmonės ir fantazijos. 

Organizatorių teigimu, tai buvo ne galingų automobilių šou ar lenktynės, o azartiškos žmonių, gerai pažįstančių savo miestą ir mylinčių savo automobilius, rungtynės ir savotiška dovana miestiečiams. Todėl visoms MINI komandoms varžybų metu buvo rekomenduojama nepamiršti geros nuotaikos, tačiau griežtai laikytis Kelių eismo taisyklių ir gerbti kitus eismo dalyvius.

Azartiškų MINI orientacinių varžybų nugalėtoju tapo greičiausiai, laikantis Kelių eismo taisyklių, numatytus kontrolinius punktus aplankęs bei juose atsižymėjęs su nauju „MINI One“ važiavęs ekipažas „Kotikas“. Greičiausia ir išmaniausia pripažinta komanda buvo apdovanota MINI aksesuarų rinkiniu.

MINI orientacinėse varžybose, kuriose be „MINI People“ klubo narių buvo kviečiami dalyvauti ir visi kiti MINI automobilių vairuotojai, dalyvavo ir dėl geriausiojo vardo varžėsi 17 MINI automobilių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius