Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Šiaurės Amerikos metų automobilis – „Hyundai Elantra“

Ponai ir ponios, skelbiame geriausius Šiaurės Amerikos automobilius! Jais tapo – „Hyundai Elantra“ lengvųjų automobilių kategorijoje ir „Range Rover Evoque“ tarp visureigių.
„Hyundai Elantra“
„Hyundai Elantra“ / Gamintojo nuotr.

Finaliniame etape dalyvavo trisdešimt automobilių, tarp kurių – „Ford Focus“, „Volkswagen Passat“, BMW X3, „Honda CR-V“ ir kiti. Komisija nusprendė, kad geriausi – Korėjoje pagamintas mažas sedanas ir Didžiojoje Britanijoje nuo konvejerio riedantis visureigis.

„Hyundai“ nepralošė šiems rinkimams pateikę nebrangų kompaktišką sedaną. Komisija gyrė jo surinkimo kokybę, ekonomiškus variklius ir ypač konkurencingą kainą.

2011-ieji – neabejotinai geriausi „Hyundai“ metai rinkodaros skyriui. Vienas po kito jie rinko „Metų automobilio“ taures, gavo taip pat ir lietuvišką.

Tuo tarpu „Range Rover Evoque“ nuo pat pradžių buvo laikytas šių rinkimų visureigio kategorijos lyderiu. Iš balsus jam skyrusių komisijos narių girdėjosi vien pagyros – gražus, stilingas, tvirtas, ekonomiškas ir geras bekelėje.

„Jaguar Land Rover“ grupė į 2012-uosius žengia labai optimistiškai nusiteikę. Su „Jaguar XF“, ir „Range Rover Evoque“ priešakyje, jiems nusimato geriausi metai pardavimais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius