2020 04 14, 20:02

Skaitytojo informacija: net per karantiną Vilniuje vyksta nelegalūs „automobilių dragai“

15min skaitytojas Olegas (vardas pakeistas) pasidalijo vienoje „Facebook“ grupėje balandžio 9 d. publikuotomis nuotraukomis. Olego teigimu, net ir karantino metu galingų automobilių mėgėjai nepaiso draudimų ir renkasi į masinius sambūrius. Juose tik labai retas dėvi apsaugines kaukes.
Traukos lenktynės Vilniuje
Traukos lenktynės Vilniuje / Skaitytojo/Facebook nuotr.

Temą siūlykite gazas@15min.lt

Olegas atkreipia dėmesį, į renginį buvo susirinkę daug žmonių. Ir kad „dragas“ (liet. – traukos lenktynės) vyko judrioje vietoje, todėl kilo pavojus eismo saugumui.

Patikrinome Olego informaciją. Minėtoje grupėje tikrai publikuota daugybė vaizdų iš minimo pasivažinėjimo galingais automobiliais. Tik nurodyta, kad renginys vyko ne Vilniuje, o Breste (Baltarusija).

Be to, dar kovo mėnesį grupės administratorius buvo paskelbęs, kad „iki balandžio 16 d. nebus jokių renginių ir kad vairuotojai privalo save saugoti“. Tai gal Olegas suklydo?

Brestas šalia Gariūnų

Brestą, kuriame vyko „dragūnų“ suvažiavimas, radome nesunkiai. Patys komentatoriai paaiškino, kaip rasti šią vietą, ir kada vyko renginys. Sprendžiant pagal komentarus, susibūrimo data – balandžio 8-oji.

„Važiuoji į dešinę už Škoda salono tiesiai tiesiai, matysi pakilimą į Gariūnus, bet nevažiuok į viršų, važiuok apačion ir tiesiai, vsio“, – rašo vienas dalyvių.

Tai – trišalė sankryža atvažiavus nuo „Škoda“ centro (Dubliškių g.) iki Vilniaus vandens valymo įrenginių. Šia atkarpa važinėja daugiausiai sunkioji technika, cisternos. O į renginį, sprendžiant pagal atsiųstas nuotraukas, susirinko tikrai ne vandens valymo įrengimais susirūpinę vairuotojai.

Štai kaip atrodo šį atkarpa (tikrai ne Breste) dabar, sutapimai su FB grupėje publikuotomis nuotraukomis – akivaizdūs:

15min primena, kad už karantino taisyklių pažeidimus gresia piniginės baudos. Lietuvoje karantino metu griežtai draudžiami susibūrimai ir sporto varžybos.

Masiškai atšaukiami ralio, ralio kroso, drifto, žiedinių lenktynių renginiai Lietuvoje ir visoje Europoje.

Todėl, pavyzdžiui, teniso treneris, jo varžovas ir du žiūrovai už treniruotę Rusnėje turėjo susimokėti po 250 Eur.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką