2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Sony“ sensacingai pristatė savo elektromobilio prototipą

Japonijos elektronikos milžinės „Sony“ sukurtas elektromobilis tapo aukštųjų technologijų parodos Las Vegase „CES 2020“ pagrindine staigmena, rašo Vokietijos leidinys „Die Welt“.
„Vision-S“ 100 kilometrų per valandą greitį pasiekia per 4,8 sekundės, o didžiausias jo greitis – 240 kilometrų per valandą
„Vision-S“ 100 kilometrų per valandą greitį pasiekia per 4,8 sekundės, o didžiausias jo greitis – 240 kilometrų per valandą / ZUMAPRESS.com nuotr.

„Tai – mūsų indėlis, daugybės technologių indėlis į mobilumą ateityje“, – per vos 2 minutes ir 10 sekundžių trukusį visiškai elektrinio keturių ratų pavaros sedano koncepto „Vision-S“ pristatymą sakė „Sony“ vadovas Kenichiro Yoshida.

Jis pabrėžė, jog „Vision-S“ 100 kilometrų per valandą greitį pasiekia per 4,8 sekundės, o didžiausias jo greitis – 240 kilometrų per valandą.

Apie elektromobilio įkrovos laiką bei kelionės juo trukmę „Sony“ vadovas nekalbėjo.

Elektromobilis turi 33-ų jutiklių vidaus ir išorės kontrolės sistemą, kurią „Sony“ pavadino „jutiklių sintezės technologija“, o jo programinė įranga turi dirbtinio intelekto požymių.

Kurdama šį elektromobilio prototipą „Sony“ bendradarbiavo su Vokietijos „Bosch“, ZF, „Continental“, „Here“, Austrijos „Magna Steyr“, taip pat tarptautinėmis kompanijomis, tokiomis kaip „Benteler“, „Nvidia“, „Blackberry“ ir „Qualcomm“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką