Sportas gyvai

Sukčiai įžūlėja: tikrų automobilių pardavėjas ragina niekada nepervesti pinigų

Netikrus automobilių skelbimus dedantys ir rezervacijos mokestį į banko sąskaitą pervesti prašantys sukčiai suįžūlėjo: netikrų transporto portaluose įdėtų skelbimų skaičių galima skaičiuoti jau ne vienos rankos pirštais.
Sukčiai siautėja
Sukčiai siautėja

Į 15min.lt kreipėsi vienas automobilių prekeivis, kuriam, jo teigimu, sukčiai gadina verslą – žmonės nebepasitiki tikrais pardavėjais.

„Automobilių skelbimų puslapiuose apsilankau mažiausiai penkiolika kartų per dieną, vis labiau piktina sukčiai, kurie gadina automobilių pardavimus. Žmonės vis mažiau pasitiki tikrais pardavėjais, kurie parduoda realius automobilius už realią kainą“, – skundėsi Ignas. 

Jis teigė neretai pastebintis skelbimus, kuriuose parduodamas geros būklės automobilis už mažesnę nei rinkos kainą. Jie visi pardavimo metu „būna užsienyje“, o norint jį rezervuoti, reikia pervesti rankpinigius.

„Norėčiau patarti visiems žmonėms, kurie ieško automobilio, neprasidėti su bankiniais pavedimais – mokėkite tik pamatę automobilį, kitaip liksite apgauti“, – teigė pardavėjas.

Jis pridėjo kelias netikrų skelbimų nuotraukas. Tai, pasak Igno, netikri sukčių skelbimai.

„Skambinau visais numeriais, žmogus atsiliepia tas pats, šneka tą patį, bet aiškiai pats nesuvokia, ką parduoda, nesupranta, kad jį lengvai prigaunu su klausimais apie automobilius. Jis aiškina tik vieną – jeigu nepervesi pinigų, nupirks kitas“, – sakė Ignas.

Sukčiai siautėja
Sukčiai siautėja
Sukčiai siautėja
Sukčiai siautėja
Sukčiai siautėja
Sukčiai siautėja

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius