15min be reklamos

Testuojam „Kia XCeed“, „VW T-Roc“, „Škoda Karoq“, „Mini Countryman“. Kuris kiečiausias?

Jau pirmajame palyginamajame teste naujas „Kia XCeed“ sugebėjo aplenkti „VW T-Roc“. O kaip jam seksis, kai varžovų gretas papildys „Škoda Karoq“ ir „Mini Countryman“?
„Kia XCeed“, „VW T-Roc“, „Škoda Karoq“, „Mini Countryman“ Tik prenumeratoriams
„Kia XCeed“, „VW T-Roc“, „Škoda Karoq“, „Mini Countryman“ / Auto bild nuotr.

Nereikia būti jūreiviu, kad galėtum leistis į tolimą kelionę. Kartais užtenka tik vairuotojo pažymėjimo ir jau galima keliauti šiais mažais keturiais laiveliais, kurie vadinami bendru korosoverio vardu. Tarp populiaraus segmento atstovų vyksta didelė konkurencija ir ryškių žvaigždžių tarp šios klasės atstovų tikrai netrūksta.

Pavyzdžiui, naujasis „Kia XCeed“. Vos tik debiutavęs 2019 metais, jis jau pirmajame palyginamajame teste aplenkė ne ką kitą, o patį „VW T-Roc“. Kaip bus dabar, kai konkurentų gretas papildė „Mini Countryman“ ir „Škoda Karoq“. Ar jie turi šansų aplenkti korėjietišką automobilį?

Beje, būtent jis, tiesą sakant, mažiausiai stengiasi panašėti į SUV ir labiau primena įprastą „Ceed“ su didesne prošvaisa. Atitinkamai jame ir sėdima žemiausiai – 57,5 cm aukštyje nuo žemės. „Countryman“, „Karoq“ ir „T-Roc“ vairuotojai prie vairo įsitaiso keliais centimetrais aukščiau. O štai „Mini“ lenkia „Kia“ ir VW salono erdve, funkcionalumu ir geru matomumu.

Praktiškumu už visus testo dalyvius pranašesnis neiššaukiančios išvaizdos „Karoq“, kuriam dizaineriai nenupiešė madingos kupė stogo linijos, todėl jis turi gerokai didesnę bagažinę nei konkurentai. Atsisėdus ant galinių sėdynių paaiškėja, kad automobilyje iš Čekijos ir keliauti bus patogiausia. Sėdintys ant galinių „T-Roc“ ir „Countryman“ sėdynių taip pat nebus labai nuskriausti, o štai „Kia“ su žemėjančia stogo linija reikalauja daugiausiai kompromisų. Bet tai, kad „XCeed“ turi itin platų komforto įrangos sąrašą, leido jam labai neatsilikti nuo „Karoq“ pagal patogumo vertinimo kriterijų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką