Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Vairuotojas bandė laikyti „Regitros“ egzaminą būdamas girtas

„Regitros“ Klaipėdos filialo egzaminų centre policijos pareigūnai surašė administracinės teisės pažeidimo protokolą piliečiui D. P. (g. 1979 m.), kuris į vairavimo egzaminą atvyko būdamas sunkiai apgirtęs.
„Regitros“ praktinio B kategorijos egzamino automobiliai - „Ford Focus“
„Regitros“ praktinio B kategorijos egzamino automobiliai - „Ford Focus“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Klaipėdoje gyvenantis D. P. „Regitros“ egzaminą iš naujo laikė, siekdamas susigrąžinti dar 2012 m. rugsėjį prarastą vairavimo teisę, kurios buvo netekęs taip pat dėl sunkaus girtumo. Prieš ketverius metus pagautas neblaivus D. P. jau turėjo galiojančią nuobaudą dėl lengvo girtumo.

Įtarimas, kad asmuo egzaminą laiko galbūt neblaivus, egzaminuotojui kilo jau pačioje egzamino pradžioje atliekant manevrus aikštelėje. Čia vairuotojas padarė kritinę klaidą, ir, nors egzaminuotojas pajuto nuo vairuotojo sklindantį alkoholio kvapą, visgi neigė, kad vairuoja neblaivus.

Principingas egzaminuotojas iškvietė policiją ir atvykę pareigūnai patvirtino „Regitros“ darbuotojo įtarimus. Patikrinus alkotesteriu vairuotojui buvo nustatytas sunkus (2,72 promilės) girtumo laipsnis.

Dėl tokio neatsakingo vairuotojo požiūrio susigrąžinti prarastą vairavimo teisę jis dabar galės tik praėjus dar vieneriems metams.

„Regitros“ egzaminus siekiant susigrąžinti prarastą teisę vairuoti reikia išlaikyti tuomet, kai teisė vairuoti atimta vieneriems metams ar ilgesniam laikotarpiui (jei atimta trumpesniam laikotarpiui, šių egzaminų išlaikyti nereikalaujama).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius