2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Varšuvoje nufilmuota auksinio „Lamborghini“ avarija tapo interneto hitu

Išskirtinis automobilis visada sulaukia išskirtinio dėmesio. Pirmąją Naujųjų metų dieną Varšuvos gatvėse įvykusi avarija tapo tikru interneto hitu – auksinio „Lamborghini aventador LP700-4“, dar vadinamo „Rolexu“, avarijos įrašus žiūri ir jais dalijasi šimtai socialinių tinklų vartotojų.
Varšuvoje sudaužytas auksinis „Lamborghini“
Varšuvoje sudaužytas auksinis „Lamborghini“ / „Facebook“/Carlos 92 nuotr.

Aukso spalvos „Lamborghini“ savininkas išties prastokai pradėjo 2017-uosius. Jo vairuotojas pateko į eismo įvykį Varšuvoje, kai sankryžoje susidūrė su „Honda“. Avarijos liudininkai puolė įvykį filmuoti, o socialiniuose tinkluose įrašai, kuriuose matyti pati avarija ir išskirtinis automobilis po jos, sulaukė didžiulio dėmesio.

Kaip rašo gazeta.pl, automobiliai susidūrė pačiame Varšuvos centre sekmadienio vakarą. Anot liudininkų, dėl įvykio kaltas būtent „Lamborghini“ vairuotojas, kuris per sankryžą važiavo degant raudonam šviesoforo signalui. Jį greičiausiai suklaidino tuo metu užsidegusi žalia rodyklė.

Lamborghini avarija Varšuvoje

Policija įvykio vietoje pasirodė po 10–15 minučių, ji ir išsiaiškins tikrąsias įvykio aplinkybes bei kaltininkus. Automobilis buvo su amerikietiškais registracijos numeriais, kas ją vairavo – nepranešama.

Socialiniuose tinkluose tuoj pat atsirado daugybė įvykio liudininkų nuotraukų ir vaizdo įrašų – visų dėmesį atkreipė toks išskirtinis automobilis. „Car Spotting Polska“ paskyroje „Facebook“ įkeltą įrašą jau pažiūrėjo daugiau nei 630 tūkst. internautų. Nevengta ir pasišaipyti: draudimo kompanijai šis įvykis esą tapsiąs tikru iššūkiu.

VIDEO: Sudaužytas „Lamborghini“ Varšuvoje

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką