Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

„Volvo Cross Country“ modelių šeimą papildys klasikinis sedanas

Siekdama patenkinti skirtingus klientų poreikius, „Volvo Cars“ pristato dar vieną naujieną – įspūdingąjį „S60 Cross Country“, kurio premjera įvyks jau sausio 12 dieną prasidėsiančioje Detroito (JAV) automobilių parodoje.
„Volvo Cross Country“ sedanas
„Volvo Cross Country“ sedanas / „Volvo“ nuotr.

Dar 1997 metais, kai „Volvo“ buvo pirmoji „Premium“ klasės automobilių gamintoja, sėkmingai pristačiusi padidinto pravažumo automobilių versiją, niekas negalėjo prognozuoti šios automobilių klasės sėkmės.

Padidinto pravažumo automobiliai padėjo apibrėžti visiškai naują transporto priemonių kategoriją ir tapo be galo populiarūs bei paplito visame pasaulyje. Šiandien „Volvo“ dar kartą žengia drąsų žingsnį į priekį – šį kartą sedanų segmente. Švedijos automobilių gamintoja pristato „S60 Cross Country“ – pirmąjį „Premium“ klasės sedaną, pasižymintį tokio paties lygio pravažumu ir dinamišku stiliumi, kaip ir kiti „Cross Country“ šeimos nariai.

„Volvo“ nuotr./„Volvo Cross Country“ sedanas
„Volvo“ nuotr./„Volvo Cross Country“ sedanas

„Norime sutvirtinti „Cross Country“ prekinio ženklo pozicijas visame pasaulyje. Tą pradėjome nuo 1997-ųjų, pristatydami „V70 Cross Country“, kuomet atradome visiškai naują segmentą. Į šį naują modelį įtraukėme visus padidinto pravažumo privalumus, pasiūlydami visiškai naujų nuotykių pojūčių ir visų keturių varomų ratų galią, sukurdami išskirtinai sportišką ir stilingą dizainą“, – pasakoja Lexas Kerssemakersas, „Volvo Cars“ produktų strategijos ir automobilių linijos valdymo skyriaus vyriausiasis viceprezidentas.

Sportiškumas

„S60 Cross Country“ prošvaisa, kaip ir neseniai pristatyto „V60 Cross Country“ modelio, padidinta 65 mm. Neabejotinai šis keturiais ratais varomas modelis taps vienu sportiškiausių bei stilingiausių padidinto pravažumo automobilių rinkoje. Europoje ir kitose rinkose „S60 Cross Country“ bus taip pat siūlomas su priekinių varančiųjų ratų pavara.

„S60 Cross Country“ yra vienintelis atstovas padidinto pravažumo sedanų segmente. Mes nustatėme aiškią nišą rinkoje didesnio pravažumo sedanui su stilinga išore ir didesne prošvaisa. „S60 Cross Country“ patiks žmonėms, kurie ieško tvirto sedano ir padidinto pravažumo automobilio siūlomų privalumų“, – kalbėjo Alainas Visseris, „Volvo Cars“ pardavimo, rinkodaros ir klientų aptarnavimo skyriaus vyriausiasis viceprezidentas.

„Volvo“ nuotr./„Volvo Cross Country“ sedanas
„Volvo“ nuotr./„Volvo Cross Country“ sedanas


„S60 Cross Country“, atspindintis „Volvo“ meilę gamtai ir skandinavišką paveldą, komplektuojamas su 18 ir 19 colių aukšto profilio padangomis, kurios padidina komfortą, sumažina sklindantį triukšmą ir užtikrina didesnę ratų apsaugą.

Varikliai

„S60 Cross Country“ bus komplektuojamas su įvairaus galingumo varikliais – pradedant 254 AG „T5“ versija su visų keturių varančiųjų ratų sistema ir 190 AG išvystančiu dyzeliniu D4 varikliu su priekinių varančiųjų ratų pavara.

Automobilis taip pat bus komplektuojamas su patikimu 2,4 litro D4 dyzeliniu motoru ir visų keturių varančiųjų ratų pavara. Tikimasi, kad „S60 Cross Country“ bus galima užsisakyti vasaros pradžioje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius