Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

5 žingsniai atsakingo verslo link

Atliekų rūšiavimo dėžutė ant palangės
Atliekų rūšiavimo dėžutė ant palangės
Šaltinis: www.verslasatsakingai.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kiekvienais metais visuomenės susidomėjimas verslo atsakomybe auga. Užsienio ir Lietuvos įmonių, kurios savo veikoje vadovaujasi įmonių socialinės atsakomybės principais, patirtis rodo, kad verslo socialinė atsakomybė suteikia didesnį pasitikėjimą įmone, augina apyvartą ir pelną bei mažina išlaidas. Tačiau įmonės, kurios socialinės atsakomybės srityje žengia pirmuosius žingsnius, susiduria su klausimu: nuo ko pradėti?

Rūšiuokite

Sumažinkite išmetamų šiukšlių kiekį biure, pradėkite rūšiuoti viską kas įmanoma. Taip pat kaip ir popierių rūšiuokite plastiką, skardines, stiklą, baterijas bei kt.

Rekomenduojame skaityti: Kaip pradėti rūšiuoti įmonėje; Kaip suburti motyvuotą komandą; Kaip linksmai rūšiuoti baterijas įmonėje.

Taupykite, vandenį, elektros energiją

Kiekvieną kartą išėjus iš patalpos išjunkite šviesą, kompiuterinę įrangą. Tai paprastas ir efektyvus būdas sumažinti elektros sąskaitą (apie 20 proc.) bei tausoti gamtos išteklius. Rekomenduojame skaityti: Kaip sumažinti išlaidas už kurą; Kaip taupyti elektros energiją; Kaip simažinti išlaidas vandeniui.

Pirkite perdirbtą popierių

Sutaupykite pinigų ir mažinkite išteklių švaistymą minimalizuojant popieriaus naudojimą biure, pirkite tik perdirbtą, neišbalintą popierių. Vokus, vizitines korteles užsakykite tik iš perdirbto popieriaus. Kiekvieną kartą prieš spausdinant atsakingai pasverti ar tikrai tai yra būtina. Rekomenduojame skaityti: Kompensavimo programos.

Rinkitės draugiškas aplinkai valymo priemones

Biuro valymui rinkitės ekologiškas, draugiškas aplinkai valymo priemones, kurios turi mažesnią neigiamą poveikį aplinkai ir žmogui. Savo biurą valant ekologiškomis priemonėmis, ne tik saugosite dirbančiųjų sveikatą (biuro darbuotojų bei valytojos), bet ir gamtą. Pigi buitinė chemija nors ir leidžia sutaupyti, tačiau galiausiai kenkia mūsų sveikatai, teršia Lietuvos upes. Rekomenduojame skaityti: Kokiomis priemonėmis valomas jūsų įmonės patalpos.

Naudokite energiją taupančią techniką

Prieš įsigyjant reikialingą techniką biurui, rinkitės ne tik pagal švaizdą, galingumą, kainą, bet ir pagal energijos suvartojimo duomenis. Dauguma šiuolaikinių prietaisų ir įrangos turi energijos taupymo režimą, preiš įsigyjant naują techniką tuo įsitikinkite. Seną, panaudotą techniką būtinai atiduokite už rūšiavimą atskaingai įmonei.


Sekite atsakingo verslo naujienas čia.
 
www.verslasatsakingai.lt
www.verslasatsakingai.lt

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką