Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 08 08, 17:59

Andrius Užkalnis nebeleis „Judex“ naudoti jo vardo

Apžvalgininkas Andrius Užkalnis teigia nebeleisiantis šaldytų maisto produktų bendrovei „Judex“ naudoti savo pavardės ir atvaizdo, kai įmonės gaminamuose „Užkalnio“ koldūnuose su mėsa ir rozmarinu buvo nustatyta didelė žarninių lazdelių koncentracija.
Andrius Užkalnis
Andrius Užkalnis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Aš pasakysiu tą patį, ką pasakiau prieš kelias dienas, kai išplatinau pranešimą – aš pasakiau tada, kad jeigu paaiškės, jog mano vardu pažymėta produkcija buvo nesaugi, tai aš, deja, nebegalėsiu tęsti bendradarbiavimo su „Judex“ ir jiems nebegalėsiu ant produkcijos leisti naudoti savo vardo, savo atvaizdo ir savo parašo. (...) Kadangi pats tik ką sužinojau, tai aš susisieksiu su direktoriumi, kuriam pranešiu apie savo sprendimą“, – BNS pirmadienį sakė A.Užkalnis.

Jis teigė, kad neturėjo galimybių tikrinti įmonės higienos standartų ir gamybos proceso švarumo, tačiau pasitikėjo bendrovės kokybės standartais.

„Aš rinkausi „Judex“ ir turėjau visišką pasitikėjimą būtent dėl to, kad atrodė, jog jie kreipė dėmesį į skonines savybes ir rimtai žiūrėjo į tai, ką daro. Įvertinti pats švaros gamybos cechuose aš neturėjau nei galimybės, nei kvalifikacijos. Tai yra darbas tikrinančių institucijų. Mane, be abejo, nuvylė tie pranešimai, kad tai nebuvo gaminama taip švariai ir taip higieniškai, kaip aš tikėjausi“, – kalbėjo A.Užkalnis.

Jis teigė neketinantis bylinėtis ar kelti pretenzijų „Judex“.

„Aš nemanau, kad gamintojas piktybiškai nepaisė kažkokių taisyklių. Aš manau, kad tokių dalykų gali atsitikti visiems. Aš manau, kad teisinė atsakomybė prieš vartotojus priklauso jiems. Man natūraliai priklauso tam tikra moralinė atsakomybė. Būtų juokinga, jei aš sakyčiau su jumis kalbėdamas, kad aš esu ne prie ko, kad aš tų koldūnų nelipdžiau, kiekvienos partijos netikrinau“, – teigė A.Užkalnis.

Jis sakė, kad nesidera dėl naujų maisto produktų su A.Užkalnio prekės ženklu.

Maisto ir veterinarijos tarnyba pirmadienį pranešė, jog vienoje „Judex“ koldūnų „Liux“ partijoje rasta salmonelių, todėl nurodyta sustabdyti prekybą šia partija. „Užkalnio“ koldūnuose su mėsa ir rozmarinu bei cepelinuose „Mamos“ rasta didelė koncentracija žarninių lazdelių, bet prekyba šiais produktais nestabdoma, nes lazdelės nėra pavojingos sveikatai, o rodo tik gamybos proceso nešvarą.

Tarnyba pranešė, kad taršą parodė teisėsaugos užsakymu atliktas tyrimas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką