Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

AB „Snaigė“ pardavė savo dukterinę bendrovę Rusijoje

Modernus šaldytuvas
Modernus šaldytuvas
Šaltinis: 15min
0
A A

AB „Snaigė“ pardavė OOO „Liga Servis“, savo dukterinę įmonę Rusijoje, kurios pagrindinis tikslas buvo rūpintis bendrovės pardavimais ir rinkodara. Pasak bendrovės generalinio direktoriaus Gedimino Čeikos, turėti dukterines bendroves, kurios užsiima prekybos bei marketingo veikla Rusijoje tapo netikslinga bendrovei pradėjus bendradarbiauti su Rusijos įmonių grupe „Polair“.

 „Polair“ yra didžiausia ir gerai žinoma šaldymo įrangos gamintoja ir pardavėja Rusijoje, turinti savo prekybinius kanalus ir ryšius, kuriais pradėjo naudotis ir AB „Snaigė“ – teigė G. Čeika. „Bendradarbiavimo rezultatai pranoko lūkesčius – vien per šių metų I ketvirtį pardavimai į Rusiją išaugo tris kartus, todėl dubliuoti darbą ir be reikalo eikvoti lėšas dukterinių įmonių išlaikymui nebematėme prasmės.“

 Dabar bendrovės įmonių grupės struktūrą sudaro Ukrainos OOO„Snaige Ukaine“, Lietuvos UAB „Almecha“ bei Rusijos OOO „Techprominvest“ – vienintelė dukterinė bendrovės įmonė šioje šalyje. Tai – sustabdžiusi savo veiklą gamykla Kaliningrade, kuriai šiuo metu taip pat ieškomas pirkėjas. Kita bendrovės dukterinė įmonė Rusijoje OOO „Moroz Trade“ yra išregistruota iš Rusijos juridinių asmenų registro.

 Per pirmąjį šių metų ketvirtį AB „Snaigė“ pasiekė 34,4 mln. Lt apyvartą (neaudituotais konsoliduotais duomenimis) t.y. 57 proc. daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį. Pirmą ketvirtį bendrovė uždirbo 1,3 mln. Lt konsoliduotos neaudituotos EBITDA, t.y. 4 kartus daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį.

informacija
SNAIGĖ, AB
Vadovas: Gediminas Čeika Darbuotojų sk.: 660 2015m . Pajamos: 30 - 50 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką