Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 12d. 11:01

Abu Dabio valstybinis fondas investuoja į „Luminor“ – prašė Lietuvos banko leidimo

„Luminor“
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / „Luminor“

Abu Dabio valstybinis fondas, uždirbantis iš naftos gavybos, yra „Luminor“ banko įsigijimo partneris. Jau anksčiau skelbta, kad banką perka AV privataus kapitalo fondų valdymo bendrovė „Blackstone“.

Lietuvos bankas skelbia gavęs prašymus leisti netiesiogiai įsigyti valdymo įmonės „Luminor investicijų valdymas“ ir vartojimo kredito davėjo „Luminor Lizingas“ UAB kvalifikuotąją įstatinio kapitalo ir balsavimo teisių dalis.

Priežiūros tarnyba neprieštaravo, kad JAV privataus kapitalo fondų valdymo bendrovė Blackstone ir Abu Dabio investavimo institucija (ADIA), veikdamos kartu per Braavos Bidco Limited, netiesiogiai įsigytų valdymo įmonės Luminor investicijų valdymas UAB 60,1 proc. įstatinio kapitalo ir balsavimo teisių iš pasikeitusio netiesioginio akcininko Luminor Holding AS, kurio netiesioginiam 100 proc. valdymo įmonės Luminor investicijų valdymas UAB akcijų įsigijimui Priežiūros tarnyba taip pat neprieštaravo. Į

Įvykus šiems sandoriams, Nordea Baltic ir DNB Baltic Invest taip pat netiesiogiai įsigytų po 19,95 proc. šios valdymo įmonės įstatinio kapitalo ir balsavimo teisių.

Taip pat pritarta tam, kad Blackstone ir ADIA, veikdamos kartu per Braavos Bidco Limited, netiesiogiai įsigytų vartojimo kredito davėjo Luminor Lizingas UAB įstatinio kapitalo ir balsavimo teisių dalį, viršijančią 20 proc., iš naujojo akcininko Luminor Holding AS, kuriam taip pat leista netiesiogiai įsigyti 100 proc. vartojimo kredito davėjo įstatinio kapitalo ir balsavimo teisių.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:05
02:14
01:11

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką