Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 12 15, 10:09

„Achemos grupė“ įsigijo „LP grupę“

Penktadienį koncernas „Achemos grupė“ užbaigė sandorį ir įsigijo UAB „LP grupė“, valdančią AB „Litagros prekyba“, UAB „Joniškio elevatorius“ ir SIA „Litagra“, rašoma pranešime žiniasklaidai.
„Achema“ švenčia 50-ąjį jubiliejų
„Achema“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Temos: 2 Jonava Achema, AB

„Koncernas investuoja į vieną iš strateginių veiklos sričių – žemės ūkio verslą, kuriame matome dideles augimo galimybes. Šiame sektoriuje jau veikia Koncernui priklausanti viena didžiausių šalies agroverslo bendrovių „Agrochema“. „Litagros“ prekybos ir grūdų elevatorių verslo prijungimas sustiprins ir išplės „Agrochemos“ veiklos sritis, o kartu su kitomis Koncerno bendrovėmis – sukurs vieną stipriausių žemės ūkio srities bendrovių Lietuvoje“, – sakė Koncerno „Achemos grupė“ generalinis direktorius Linas Sabaliauskas.

UAB „LP grupė“, AB „Litagros prekyba“ ir UAB „Joniškio elevatorius“ vadovu paskirtas Darius Karpavičius, taip pat einantis UAB „Agrochema“ generalinio direktoriaus pareigas.

„Įsigydami „Litagros“ grūdų ir elevatorių verslą mes perbraižome Lietuvos agroverslo žemėlapį: didėja mūsų valdomų mažmeninių parduotuvių tinklas, išsiplečia betarpiškai su ūkininkais dirbančių vadybininkų ratas, pagerėja trąšų, augalų apsaugos priemonių, sėklų bei kitų produktų pardavimo galimybės, išauga grūdų prekybos apimtys ir elevatorių tinklas. Tikiuosi, kad panaudoję gerąsias abiejų kompanijų patirtis ir esamų darbuotojų potencialą bei galimybes, sukursime vieną stipriausių agroverslo bendrovių Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje“, – sakė D.Karpavičius.

Po sandorio „LP grupės“ valdomos įmonės ir „Agrochema“ toliau įprastai tęs savo veiklą bei bendradarbiavimą su klientais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką