2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Ieškoma, kas Lazdynų baseine galėtų teikti maitinimo paslaugas

Vasario 15 d. duris visuomenei atvėrusiame Lazdynų baseine jau verda gyvenimas – jame sportuoja tiek miesto sportininkai, tiek gyventojai, rašoma Vilniaus miesto savivaldybės pranešime spaudai.
Lazdynų baseino kavinės patalpų erdvė
Lazdynų baseino kavinės patalpų erdvė

Žmonės gali mėgautis ne tik plaukimu dvejuose baseinuose, sportuoti modernioje sporto salėje, dalyvauti grupinėse treniruotėse, bet taip pat nuo spalio mėnesio vilniečiai bei miesto svečiai kviečiami išbandyti šuolių į vandenį treniruotes, būsimoms mamoms baseine jau vyksta ir nėščiųjų mankštos, vykdomas antrokų mokymo plaukti projektas. Duris netrukus atvers ir sporto prekių parduotuvė.

Sporto komplekse taip pat yra speciali erdvė, skirta maitinimo paslaugoms teikti. Lazdynų baseino administratorius VšĮ „Active Vilnius“ šiuo metu yra paskelbęs konkursą per www.evarzytines.lt ir ieško šiai erdvei valdytojo.

Konkursas vykdomas, vadovaujantis Negyvenamųjų pastatų, statinių ir patalpų bei kito ilgalaikio materialiojo turto nuomos viešo konkurso organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo, patvirtinto Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2019 m. lapkričio 6 d. sprendimu Nr. 1-291 „Dėl Vilniaus miesto savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto nuomos bei panaudos“, nuostatomis (aktualia 2021-10-31 redakcija, sprendimas paskelbtas: TAR 2019-11-12, i. k. 2019-18116).

Nustatoma pradinė nuomos kaina – 3 000 Eur už visą (396,09 kv. m.) nuomojamą plotą per mėnesį (komunaliniai mokesčiai į nuomos kainą nėra įskaičiuoti). Patalpų nuomos terminas – treji metai.

Patalpų apžiūra galima iki spalio 23 d.

Daugiau informacijos ir konkurso sąlygas rasite šioje nuorodoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką