Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Air Baltic“ nuostoliai pirmąjį pusmetį padidėjo beveik septynis kartus

Latvijos nacionalinės oro vežėjos „Air Baltic“ apyvarta pirmąjį pusmetį dėl COVID-19 pandemijos krito 63,6 proc. iki 78,713 mln. eurų, o nuostoliai padidėjo beveik septynis kartus iki 184,77 mln. eurų, parodė bendrovės pateikti duomenys.
Air Baltic
Air Baltic / Valdo Kopūsto / 15min nuotr.

„Air Baltic“ pranešė, jog visos grupės pajamos pirmąjį pusmetį sudarė 82,5 mln. eurų ir buvo 62 proc. mažesnės negu tuo pat laikotarpiu pernai.

Keleivių srautas ir skrydžių skaičius sumažėjo atitinkamai 64 ir 58 procentais.

„Metus pradėjome stabiliai ir mūsų tvarus augimas tęsėsi ir sausį, ir vasarį. Tačiau paskesniais mėnesiais aviacijos sektorius susidūrė su didžiausia krize savo istorijoje. Dėl to „Air Baltic“ buvo priversta 62 dienoms sustabdyti skrydžius, o kelionių oro transportu paklausa smarkiai sumažėjo“, – pareiškė bendrovės vadovas Martinas Gaussas.

Siekdama atlaikyti krizę, oro bendrovė skubiai sumažino savo veiklos apimtis ir išlaidas, pakoregavo savo verslo planą „Destination 2025 CLEAN“ ir taip pat užsitikrino akcininkų finansavimą, pažymėjo jis.

„Todėl, kai rinka atsigaus, būsime pasirengę panaudoti visą mūsų veiksmingą orlaivių „Airbus A220-300“ parką“, – pridūrė M.Gaussas.

Sausio–birželio mėnesiais „Air Baltic“ skraidino 810,317 tūkst. keleivių – 64 proc. mažiau negu tuo pat laikotarpiu pernai.

2019 metais bendrovės apyvarta padidėjo 23,1 proc. iki 503,281 mln. eurų, tačiau ji patyrė 7,729 mln. eurų nuostolius, nors metais anksčiau veikė pelningai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius