Pasaulinei fondų valdymo kompanijai „Providence Equity Partners“ priklausanti Latvijoje registruota „All Media Baltics“ pranešė, jog keičiant prekės ženklą planuojami pokyčiai Latvijos televizijos kanalų portfelyje, o bene svarbiausias jų – LNT televizijos kanalas nebebus transliuojamas dabartine forma.
Bendrovė skelbia, kad numatyta išplėsti TV3 naujienų laidas, perkeliant didžiąją dalį LNT žinių tarnybos sukurto turinio ir sukuriant vieną žinių tarnybą.
Be to, nuo ateinančių metų pasirodys vaikų auditorijai skirta televizija „TV3 Mini“, o moterų – „TV3“ Life“. Jos pakeis LNT ir „Kanals2“ televizijas.
Tai komentuodamas Latvijos nacionalinės elektroninės žiniasklaidos tarybos pirmininko pavaduotojas Ivaras Abolinis pareiškė, kad „All Media Baltics“ sprendimas keisti LNT televizijos kanalo formatą gali prieštarauti elektroninės žiniasklaidos įstatymui.
Pasak žodžiais, „All Media Baltics“ nepateikė reguliutojui jokių dokumentų apie tokius savo planus.
I. Abolinio žodžiais, LNT transliavimo leidimas numato esminę ir teminę šios televizijos kryptį, jos negalima keisti į siaurą, nišinį formatą, skirtą konkrečiai auditorijai. Be to, leidime numatyta, kad mažiausiai 4 proc. per savaitę LNT transliuojamo laiko turi būti skiriama naujienų laidoms.
„All Media Baltics“ atstovė Alisa Malyško patikino, kad įmonė veikia laikydamasi įstatymų ir planuoja susitikti su taryba, kad ji būtų išsamiai supažindinta su būsimais pokyčiais, jai būtų pateikti visi reikiami dokumentai.
