Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 23, 09:57

„Alna Business“ grupę perka Latvijos „Digital Mind AS“

Verslo procesų skaitmenizavimo ekspertai didelėse ir vidutinėse Baltijos šalių įmonėse „Digital Mind“ AS įsigijo 100 proc. „Alna Business“ grupės akcijų. Bendrovės „Alna Business“ UAB, „Alna Business Solutions“ UAB ir šios padalinys Lenkijoje „Alna Business Solutions Sp.zo.o“ yra pirmaujantis verslo valdymo sistemų (ERP) paslaugų teikėjas Lietuvoje ir Lenkijoje. Grupė specializuojasi diegiant ir pritaikant „Microsoft Dynamics“ ir SAP programinę įrangą, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Verslas
Verslas / 123RF.com nuotr.
Temos: 2 Verslas Finansai

„Alna Business“ grupę Latvijos bendrovė įsigijo iš verslo valdymo bendrovės „Holdco A“, kurią valdo „Orion Asset Management“ ir Milaknių šeima.

Sandorio finansavimui „Digital Mind“ pasitelkė nuosavą kapitalą ir kreditą iš „BPM Capital“.

Įsigijimas leis „Digital Mind“ gerokai papildyti turinio ir procesų automatizavimo produktų portfelį, į sąrašą įtraukiant ERP ir finansų valdymo sprendimus. Tokiu būdu bendrovė taps vieno langelio principu veikiančia kritinių verslo valdymo sprendimų privačioms bei viešosioms organizacijoms tiekėja Baltijos šalyse ir Lenkijoje. Bendrovės biurai veiks Rygoje, Taline, Vilniuje ir Varšuvoje, o planuojama konsoliduota bendrovių apyvarta 2022 metais sudarys apie 12 mln. eurų.

„Esame tikri, kad įtampa darbo rinkoje bei karo sukelta sumaištis rinkose vers mūsų regiono organizacijas paskubinti išmaniųjų technologijų diegimą, tokiu būdu didinant gebėjimą prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančios aplinkos. Mūsų strateginis tikslas – siūlyti integruotus produktus, kurie padeda efektyviau valdyti svarbiausius verslo procesus , tačiau ERP kompetencijų mums stigo. Šiuo požiūriu „Alna Business“ komandos patirtis ir gebėjimai yra tikrai įspūdingi, todėl mes esame tikri, kad panaši verslo kultūra ir augimo ambicijos taps puikiu pagrindu auginant Baltijos šalių verslo čempioną“, – pažymėjo „Digital Mind“ vadovas Rinalds Sluckis.

„Tai svarbus pokytis „Alna Business“ įmonių grupei, atveriantis naujas rinkas ir sukuriantis papildomas galimybes. Tačiau tuo pat metu jis organiškas mūsų komandai, kurios veiklos pobūdis iš esmės nesikeis, bet pasipildys naujais produktais ir paslaugomis. Mūsų patirtis ERP srityje puikiai dera prie „Digital Mind“ siūlomų paslaugų, todėl nekantraujame pradėti bendrus darbus ir augti drauge. Šis sandoris mums taip pat suteiks papildomų galimybių plečiantis Lenkijoje ir kitose Vidurio Europos valstybėse“, – sakė „Alna Business“ grupės vadovas Darius Bužinskas.

Lietuvoje ir Lenkijoje bendrovė ir toliau veiks „Alna Business“ vardu, o jai vadovaus D.Bužinskas.

Tuo tarpu „Digital Mind“ pradės siūlyti „Microsoft Dynamics“ ir SAP ERP sprendimus ir paslaugas savo esamiems klientams Latvijoje ir Estijoje, o daugiau nei 300 „Alna Business“ klientų Lietuvoje ir Lenkijoje pasiūlys turinio bei procesų automatizavimo sprendimus.

„Digital Mind“ finansų patarėjai sandoryje buvo „BIC Securities“, teisės patarėjai – „drill.“ Ir „Walless“. Pardavėjų teisės patarėjai – COBALT.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką