Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 5d. 15:19

Alytuje bus statoma kavos pupelių perdirbimo gamykla?

Kavos pupelės
Fotolia nuotr. / Kavos pupelės

Antradienį Alytaus miesto savivaldybėje apsilankę verslininkai iš Izraelio domėjosi investicijų galimybėmis savivaldybės valdomame miesto pramonės parke.

Verslininkas Michailas Cobeltas, atstovaujantis „Strauss group“ kompanijai, sakė, kad ši bendrovė ieško vietos, kur galėtų pastatyti dvi gamyklas – kavos pupelių perdirbimo ir fasavimo bei pakavimo įrenginių cilindrų gamybos.

Svečius iš Izraelio priėmė Alytaus miesto savivaldybės meras Jurgis Krasnickas.

Susitikimo metu svečiams pristatytas Alytaus pramonės parkas, investavimo jame galimybės bei įvairios lengvatos, kurias savivaldybė galėtų taikyti parke vystomam vesrslui. Investavimo galimybes

Verslininkas Michailas Cobeltas, atstovaujantis „Strauss group“ kompanijai ir jau dešimtmetį dirbantis investicijų srityje, sakė, kad ši bendrovė ieško vietos, kur galėtų pastatyti dvi gamyklas: kavos pupelių perdirbimo ir fasavimo bei pakavimo įrenginių cilindrų gamybos.

Verslininkai iš Izraelio verslą plėtoja Lietuvoje ir Izraelyje.  Iš Lietuvoje jis u eksportuoja maisto produktus į Izraelį, taip pat vykdo nekilnojamojo turto projektus.

Susitikimo metu verslininkai iš Izraelio sakė analizavę investavimo galimybes ir kituose miestuose, tačiau Alytus jiems pasirodė patraukliausias dėl patogios geografinės padėties – arti Lenkija, Baltarusija, Rusija, patogus eksportas į Europos Sąjungos šalis.

Po susitikimo savivaldybėje verslininkai apžiūrėjo ir pramonės parko teritoriją, kurioje gamyklų statybai būtų suteikiami žemės sklypai. Įkūrus dvi gamyklas, Alytuje būtų įsteigta nuo 50 iki 500 darbo vietų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką