Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 30, 10:56

„Amazon“ riboja LGBT prekių pardavimą Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Internetinės mažmeninės prekybos milžinė „Amazon“ Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) apribojo tam tikrų prekių paieškos rezultatus, susijusius su LGBT žmonėmis.
„Amazon“
„Amazon“ / 123RF.com nuotr.
Temos: 2 Amazon LGBT+

Įmonė ėmėsi šio žingsnio po to, kai, kaip pranešama, patyrė Persijos įlankos valstybės valdžios institucijų spaudimą.

Homoseksualumas JAE yra neteisėtas – tai viena iš 69 pasaulio šalių, kuriose homoseksualumas laikomas nusikaltimu, skelbia BBC.

Ši žinia paskelbta baigiantis „Pride“ mėnesiui, skirtam LGBT žmonėms visame pasaulyje pagerbti.

„Mes, kaip bendrovė, ir toliau esame įsipareigoję siekti įvairovės, lygybės ir įtraukties, todėl manome, kad LGBTQ+ žmonių teisės turi būti saugomos“, – BBC sakė „Amazon“ atstovas spaudai.

„Turėdami „Amazon“ parduotuvių visame pasaulyje, taip pat privalome laikytis šalių, kuriose veikiame, vietos įstatymų ir taisyklių“, – pridūrė jie.

Pasak laikraščio „New York Times“, kuris pirmasis pranešė šią naujieną, bendrovė priėmė sprendimą apriboti prekių paiešką po to, kai JAE vyriausybė pagrasino nuobaudomis.

JAE ambasada Vašingtone neatsakė į BBC prašymą pateikti savo poziciją.

Kiek anksčiau šį mėnesį Kuveito užsienio reikalų ministerija pranešė, kad iškvietė aukščiausio rango JAV diplomatą, protestuodama prieš JAV ambasados tviterio žinutes, kuriose buvo palaikomos LGBT teisės.

JAV pareigūnai jose paskelbė vaivorykštės vėliavą ir prezidento Joe Bideno solidarumo žinutę, skirtą pasididžiavimo mėnesiui.

Kuveito pareigūnai kritikavo ambasadą už „homoseksualumo palaikymą“ ir pareikalavo, kad tai nepasikartotų.

LGBT asmenų teisės Kuveite labai ribojamos, o vyrams būti homoseksualiais yra neteisėta.

Šį mėnesį Saudo Arabijos valdžios institucijos konfiskavo vaivorykštės spalvų žaislus ir vaikiškus drabužius, kurie, jų teigimu, skatina homoseksualumą, pranešė valstybinė televizija.

„Al-Ekhbariya“ reportaže buvo parodyta, kaip prekybos ministerijos pareigūnai iš sostinės Rijado parduotuvių išveža įvairius daiktus.

Tarp jų buvo plaukų segtukai, marškinėliai, kepurės, pieštukinės ir kt.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką