Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

„AmerisourceBergen“ steigia biurą Vilniuje: sukurs 200 darbo vietų

„AmerisourceBergen“ plečia savo veiklą Vilniuje, kur jau veikia jos dukterinė logistikos įmonė „World Courier“. Naujasis „AmerisourceBergen“ biuras, duris atversiantis 2020 m. sausį, bus atsakingas už finansus, biudžetą, apskaitą, skaitmeninius verslo sprendimus, klientų aptarnavimą ir žmogiškuosius išteklius. Per ateinančius penkerius metus bendrovė ketina sukurti 200 darbo vietų ir investuoti 30mln. Eur.
Vilnius
Vilnius / Sauliaus Žiūros nuotr.

„AmerisourceBergen“ nuolatos ieško naujų galimybių skatinančių bendrovės augimą, plėtrą į naujas rinkas ir leidžiančių padidinti sveikatos paslaugų prieinamumą milijonams žmonių. Globalios plėtros didinimas yra svarbi šio darbo dalis, – sako „AmerisourceBergen“ komercializacijos prezidentas Dougas Cookas. – Įsteigę „World Courier“ pardavimų ir logistikos padalinį, galėjome įvertinti gabius vietos specialistus, infrastruktūrą ir Vilniaus pasiekiamumą. Bendradarbiaudami su agentūra „Investuok Lietuvoje“, Ekonomikos ir Inovacijų ministerija ir kitomis įstaigomis, kurios mums labai padėjo nusprendėme atidaryti naują „Amerisource Bergen“ biurą. Įmonės tikslas – kurti sveikesnę ateitį. Tikimės, kad į naująją komandą Vilniuje ateis dirbti šiuo tikslu tikintys profesionalai, su kuriais kartu gerinsime sveikatos paslaugų teikimą visame pasaulyje.“

Minėta „AmerisourceBergen“ plėtra vykdoma praėjus mažiau kaip dvejiems metams po sėkmingo „World Courier“ įsteigimo. „AmerisourceBergen“, kuri didžiausių bendrovių sąraše „Fortune 500“ yra 10 vietoje, įsikurs naujajame Vilniaus centre esančiame „Quadrum“ pastate.

Jau penktus metus iš eilės per metinius Bendrųjų ir užsakomųjų paslaugų apdovanojimus (angl. Shared Services and Outsourcing Awards) Vilnius pristatomas kaip viena geriausių vietų bendrosioms ir užsakomosios paslaugoms teikti. Daugelis didžiųjų pasaulio paslaugų centrų, kaip antai: „Western Union“, „Nasdaq“, „Booking.com“, „Cognizant“ ir „Moody’s“, jau pasirinko Vilnių savo biurams. Minėtas bendroves atviliojo informacinių technologijų specialistai, miesto infrastruktūra, palankios sąlygos verslui ir vietos savivaldybės bei šalies vyriausybės požiūris, kad nieko nėra neįmanomo.

Svarbiausias veiksnys, pritraukiantis užsienio investuotojus į Lietuvą, yra talentingi profesionalai. Lietuvos gyventojai pirmauja Europos Sąjungoje pagal aukštąjį išsilavinimą turinčių žmonių skaičių, net 80 proc. jaunuolių kalba anglų kalba, o daugiau kaip pusė visų lietuvių kalba dviem arba daugiau užsienio kalbomis. Kaip didžiausias šalies miestas, Vilnius yra daugelio jaunųjų talentų gyvenamoji vieta – beveik 60 proc. Vilniaus gyventojų yra nuo 20 iki 59 metų amžiaus. Tai ypač svarbu kuriant ir plėtojant Vilniaus, kaip dinamiško regiono centro, įvaizdį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius