Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 31d. 11:16

Analitikai įvertino TEO kaip geriausią Baltijos rinkos ryšių su investuotojais bendrovę

TEO LT centrinė būstinė
TEO nuotr. / TEO LT centrinė būstinė

Didžiausia Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja TEO per ketvirtadienį vykusius NASDAQ OMX Vilniaus, Rygos ir Talino vertybinių popierių biržų apdovanojimus buvo pripažinta geriausia Baltijos rinkos ryšių su investuotojais bendrove pagal analitikų vertinimą.

TEO generalinio direktoriaus Kęstučio Šliužo teigimu, bendrovė skaidriai ir reguliariai teikia informaciją didiesiems ir mažiesiems įmonės akcininkams, tai svarbi įmonės kultūros dalis.

„Džiaugiamės, kad rinkos analitikai, ekspertai įvertino bendrovės pastangas palaikyti ryšį su investuotojais. Už tai, visų pirma, dėkoju mūsų profesionalų komandai“, – teigė K.Šliužas.

Džiaugiamės, kad rinkos analitikai, ekspertai įvertino bendrovės pastangas palaikyti ryšį su investuotojais.

Per ketvirtadienį vykusią apdovanojimo ceremoniją TEO taip pat pripažinta geriausia metinės ir bendrovės valdysenos ataskaitos rengėja.

Bendrovės buvo vertinamos pagal faktinius veiklos rezultatus, taip pat pagal viešai skelbiamą informaciją, veiklos rezultatų komentarų pateikimą, pagal tai, ką apie įmonės veiklą mano  investuotojai bei analitikai, kaip aktyviai įmonė dalyvauja renginiuose su investuotojais. Taip pat buvo atsižvelgta į tai, ar įmonė buvo parengusi socialinės atsakomybės ataskaitą, investuotojo kalendorių.

TEO jau aštuntus metus iš eilės gauna aukščiausius įvertinimus Baltijos šalių vertybinių popierių biržos apdovanojimuose.

Beveik 12 tūkst. akcininkų turinti TEO yra viena didžiausių oficialiajame NASDAQ OMX Vilniaus vertybinių popierių biržos sąraše esanti bendrovė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką