Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Andrius Grybauskas: „Tai, ką darai, turi palikti pėdsaką“

Grupė „Andrius ir pėdsakai“
Grupės „Andrius ir pėdsakai“ nuotr. / Grupė „Andrius ir pėdsakai“
Šaltinis: 15min
0
A A

Dainų tekstų ir muzikos autorius, grupės „Andrius ir pėdsakai“ lyderis, muzikantas Andrius Grybauskas įsitikinęs, kad pastaraisiais metais formuojasi nauja gerbėjų karta, vertinanti kokybišką garsą, prasmingus kūrinių žodžius ir autoriaus nuoširdumą bei kompetenciją.

Pirmasis „kūdikis“

Grupės Andrius ir pėdsakai nuotr./Grupė Andrius ir pėdsakai
Grupės „Andrius ir pėdsakai“ nuotr./Grupė „Andrius ir pėdsakai“

„Kiekvieno profesionalaus muzikanto tikslas yra, kad jo kūryba ištvertų laiko testus. Reikia norėti palikti istorijoje savo pėdsaką. Būtent apie tai galvojau kurdamas pavadinimą grupei“, – tvirtino A. Grybauskas.

Šiuo metu keturi „Andrius ir grupė pėdsakai“ nariai intensyviai kuria dainas pirmajam albumui. Poproko muzikos stiliaus muziką atliekantis kolektyvas jau įrašė aštuonis kūrinius, kuriuos galima pasiklausyti internete. A.Grybauskas neabejoja, kad didžiausios sėkmės sulauks daina, įrašyta kartu su septyniolikmečiu broliu Mariumi. Ji interneto platybėse turėtų pasklisti vasario viduryje.

„Esu sukūręs daugiau nei 40 dainų, tačiau atrinkau tik aštuonias. Kol kas kitos dar nėra tokios, kad norėčiau pristatyti publikai. Jas reikia patobulinti, naujai aranžuoti. Kol kas prie jų negrįžtu“, – sakė A.Grybauskas.

Nori visko

Ekonomiką aukštojoje mokykloje studijuojantis vaikinas sako nežinąs, kas jam labiau patinka – kurti dainų tekstus ar jiems skirtą muziką. Pasak A. Grybausko, jei mintyse ima skambėti garsai jis visada netrukus sužino ir kokiais žodžiais juos įprasminti. O jei pirmiausia gimsta tekstas tai netrukus galvoje suskamba ir jam skirta melodija.

Šiuo metu grupė „Andrius ir grupė pėdsakai“ planuoja ir naują koncertinę programą. „Nesakau, kad mūsų muzika tobula, bet to reikia siekti. Dirbdamas stengiuosi atsirinkti ir instrumentus, ir mokytojus. Dalyvauju seminaruose ir tobulinuosi. Man tai svarbu“, – sakė A. Grybauskas ir su šypsena priduria, jog galbūt dėl savo maksimalizmo stengiasi pats viską aprėpti – ir kurti, ir planuoti renginius.

„Kadangi mūsų pasirodymų grafikas nėra intensyvus tai viską suspėju. Žinoma, sunkiau būna per sesijas. Tuomet kartais pasiekiu savo galimybių ribą... Bet labai padeda tėvai, brolis, kuriam jau galiu patikėti mažiau sudėtingus darbus“, – pasakojo atlikėjas.

Jis vis prisimena, jog brolis Marius buvo pirmasis, žengęs muzikos keliu. Iki šešiolikos metų futbolą žaidęs Andrius nė nesvajojo apie muziką. Aukštumų savo amžiaus grupėje sporte pasiekęs vaikinas su mylimu užsiėmimu atsisveikino tik patyręs kelias rimtas traumas. Turėdamas laiko ir ieškodamas pramogos A.Grybauskas sandėliuke rado tėčio gitarą. Kelis kartus ja pabrazdinęs ir daug juoko artimiesiems sukėlęs vaikinas užsidegė aistra muzikai. Jis paprašė tėčio parodyti pratimų pirštams, ėmė domėtis literatūra, mokytis groti bei dainuoti.

„Dabar atrodo, kad tai manyje buvo visada“, – tvirtino A. Grybauskas.

Muzikos pasaulyje pėdsaką norintis palikti vaikinas tikisi, jog jam tai padaryti pavyks ir po kelerių metų jis bus įvardinamas kaip vienas perspektyviausiu poproko stiliaus dainų atlikėjas.

„Andrius ir pėdsakai“ - „Like a Stranger“:

VIDEO: Grupė „Andrius ir pėdsakai“

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką