Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Antanas Danys tapo „Paskolų klubo“ stebėtojų tarybos pirmininku

Verslininkas Antanas Danys tapo tarpusavio skolinimo platformosAntanas Danysstebėtojų tarybos pirmininku. 
Antanas Danys
Antanas Danys / Antanas Danys nuotr.
Temos: 1 Antanas Danys

„AirBnB“, „Uber“ ar „Ebay“ – tik keli sėkmingos veiklos pavyzdžiai, kurie pakeitė per šimtmečius nusistovėjusią tvarką ir leidžia gyventojams įsigyti prekę ar paslaugą be tarpininkų. Taigi atėjo laikas ir žmonių tarpusavio skolinimui, kuris sėkmingai skinasi kelią kai kuriose pasaulio šalyse bei Lietuvoje“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas A.Danys. 

„Paskolų klubas“ – vienintelė tarpusavio skolinimo įmonė, turinti Lietuvoje galiojančią elektroninių pinigų įstaigos licenciją. Nuo įmonės veiklos pradžios 2015 m. gruodį 180 investuotojų yra investavę 50 550 eurų į žmonių gyvenimo projektus. Užtikrinimo fonde, kuris laiduoja už skolininką ir vėlavimo atveju padengia įmokas investuotojui, yra sukaupta 75 748 eurų. Didžiąją dalį šios sumos investavo pats „Paskolų klubas“. 

„Puiki komanda ir fantastiška alternatyva banko paskoloms. Tikėdamas tuo ir prisijungiau prie „Paskolų klubo“ veiklos. Kredito rizika visuomet lydi skolinimo verslą. Eidamas stebėtojų tarybos pirmininko pareigas pagrindinį dėmesį ir skirsiu rizikos vertinimui. Kuo kruopščiau yra vertinamas kiekvienas skolininkas, tuo geresnį rezultatą ir investuotojų pasitikėjimą galima užtikrinti ateityje. Be to, tai vienintelė platforma Lietuvoje investuotojams siūlanti Užtikrinimo fondo apsaugą“, – teigia Antanas Danys.  

„Paskolų klubo“ veikla grindžiama finansų biržos veikimo principu: investuotojai ir paskolos gavėjai gali pasirinkti palūkanas, taip diktuodami sąlygas ateities sandoriams. Čia užtikrindamas asmens duomenų saugumas ir konfidencialumas, garantuojama laisvė rinktis ir suteikiama galimybė atlikti finansines operacijas greitai bei saugiai. 

Be Antano Danio „Paskolų klubo“ stebėtojų taryboje yra verslo konsultantas Deividas Tumas, M. Riomerio universiteto Bankininkystės ir investicijų katedros lektorius Marius Laurinaitis bei teisės specialistas Remigijus Bukėnas. 

Antanas Danys taip pat yra „Lietuvos energijos“ stebėtojų tarybos narys, „Nextury Ventures“ patarėjų tarybos narys, „Grinvest“ (Singapūras) direktorius. Anksčiau jis užėmė banko „Swedbank“ valdybos pirmininko pareigas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius