Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 gruodžio 15d. 19:05

Apie be virvių ir šalmų ant pastolių plušančius statybininkus praneša pavydūs kaimynai?

Darbas ant stogo ziema
Stogo darbai Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos mokomajame korpuse
Be apsauginių šalmų ir juos prilaikančių virvių ir kitų saugos priemonių žiemą plušantys statybininkai pašiurpino nuotrauką 15min atsiuntusį skaitytoją Martyną. Anot jo, yra žiauru vien tik stebėti, kaip tokiomis sąlygomis dirbama rekonstruojant Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos mokomąjį korpusą Gerosios Vilties gatvėje.

Gerosios Vilties g. 19 numeriu pažymėto pastato renovacijos darbų generalinio rangovu yra bendrovė „Anrestas“. Jos atstovas Julius, esantis objekto statybos darbų vadovu, pripažino, kad, deja, darbų saugos pažeidimų anksčiau būta, tačiau jie visi buvo nedelsiant pašalinti.

„Anrestas“ atstovas pažymėjo, kad objekto stogo remonto darbų atlikimas patikėtas subrangovams.

„Gyventojai ir statybininkai kartais pamato statybininkų be šalmų, nufilmuoja ir man pateikia pretenzijas“, – apie tai, kad pretenzijų dėl darbo saugos taisyklių nesilaikymo būta ir anksčiau, pripažino Julius.

„Jeigu statybininkai kur nors pastebėti be šalmo, tai didelis minusas, subrangovus aš perspėjau. Šiuo momentu tokių dalykų nėra. Visi su virvėmis, diržais ir instruktuoti kaip reikiant“, – patikino objekto statybos darbų vadovas, jis pridūrė, kad esą kai kurie aplinkinių namų gyventojai skųsdami gali siekti įgelti.

„Žmonės ir šiukšles į bendrą konteinerį pila“, – skundėsi pašnekovas.

Tiesa, „Anresto“ atstovas pripažino, kad statybų objektą jau yra tikrinę ir Valstybinės darbo inspekcijos pareigūnai.

„Anksčiau buvo apsilankę ir iš darbo inspekcijos, sakė reaguojantys į skundus. Aš iš karto tą pačią dieną ir pašalinau (pažeidimus). Dabar visi dirba labai saugiai, viskas tvarkoje. Visur užtikrinta darbo sauga“, – sakė „Anresto“ darbuotojas.​

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką