Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Apranga“ svarsto įsigyti naujų įmonių, šturmuoti Baltarusiją

Pavadinimas
Pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiausios Baltijos šalyse mažmeninės drabužių prekybos bendrovės „Apranga“ generalinis direktorius Rimantas Perveneckas svarsto įsigyti vieną kitą įmonę ir šturmuoti Baltarusiją.

Beveik milijoną litų 2008 metais uždirbęs R.Perveneckas šiemet algos taip pat gaus perpus mažiau. Tačiau tai neprivertė jo atsisakyti prabangių „Armani“ kostiumų ir 7 serijos BMW, rašo dienraščiai „Vilniaus diena“ ir „Kauno diena“.
 
„Artimiausiu metu planuojame uždaryti dar 3 parduotuves. Ketvirtadalį ar net trečdalį dabar valdomo prekybos ploto teks atnaujinti, nes parduotuvės tinkamos naudoti apie penkerius šešerius metus, o paskui jas reikia renovuoti. Taigi teks paišlaidauti. Kitą mėnesį Taline atidarysime “Hugo Boss „ ir “Emporio Armani„parduotuves, galvojame įsigyti ir vieną kitą įmonę.

 Tikslių planų atskleisti negaliu, bet kiekvieną dieną gauname pasiūlymų pirkti vieną ar kitą bendrovę“, – sakė R.Perveneckas.
Anot jo, dabar yra puiki proga plėstis.
 
„Kita vertus, kol nesibaigs krizė, mūsų plėtra bus labai santūri. Taip pat norėtume įsivažiuoti šalių kaimynių rinkose, ypač Baltarusijoje – tai didžiulė neatrasta šalis. Planų mes turime labai daug. Visada sakau, kad svarbiausi darbai dar nepadaryti“, – sakė „Aprangos“ vadovas.

R.Pervenecko nuomone, po kelerių metų paaiškės, kad bankai krizės laikotarpį įvertino klaidingai.
 
„Dabar matome, kad prieš kelerius metus dalydami labai daug lengvai prieinamų kreditų bankai pridarė klaidų ir taip pagilino krizę. Tačiau po kokių poros metų, manau, jie supras, kad ir per šį laikotarpį ėmėsi per daug radikalių veiksmų. Tačiau taip greitai stabdydami kreditavimą ir griežtindami sąlygas, jie ir iš normaliai veikiančių įmonių atima galimybę dirbti. Tokios bendrovės kol kas gal ir neturėtų pelno, bet po kokių trejų metų klestėtų. O dabar jos priverstos užsidaryti“, – teigė „Aprangos“ vadovas.
 
„Aprangos“ akcijos kotiruojamos NASDAQ OMX Vilniaus biržos Oficialiajame sąraše. 
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką