TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aptarti akcijos „Darom 2011“ Kaune rezultatai

„Darom 2011“
Akcijos organizatorių nuotr. / „Darom 2011“
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien akcijos „Darom 2011“ organizatoriai Kaune surengė akcijos rezultatų aptarimą. Šiais metais akcijos dieną apytiksliai tvarkėsi 4000 tūkstančiai kauniečių.

Kauno miestas šiemet atsikratė 103 tonų atliekų, pristatytų į Lapių sąvartyną bei 39 tonų padangų, atvežtų į UAB „Kauno švara“ aikšteles. Tai, anot akcijos organizatorių, negalutiniai skaičiai, nes dar negauta duomenų iš dviejų atliekų surinkimo aikštelių, valdomų Kauno regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC).

Darom komanda Kaune teigia, kad šiukšlės iš oficialiai skelbtų tvarkomų taškų buvo išvežtos dar akcijos dieną. Organizatoriai dėkingi logistikos partneriams: UAB „Kauno švara“, UAB „Eko group“,  UAB „Mitnija“, UAB „Veolia Environmental Services Lietuva“, UAB „Kauno keliai“. Akcijos organizatoriai apgailestavo, kad ne visi miestiečiai pakluso raginimui tvarkytis tik skelbiamuose taškuose bei paliko surinktas šiukšles kur pakliuvo. Logistika buvo suplanuota ir organizatoriai buvo įsipareigoję išvežti surinktas atliekas tik iš oficialių akcijos taškų.

Organizatoriai aptarimo metu taip pat padėkojo akcijos rėmėjams: UAB “Gerovė“  už paramą maišais, UAB „Senukai“ bei Lietuvos vėjo jėgainių asociacija už paramą pirštinėmis. Pasidžiaugta ir UAB „Topo centro prekyba“ parama.

Šiemet organizuota jau ketvirtoji akcija „Darom“, kurios rezultatai parodė, jog Kauno mieste atliekų kiekis ir nelegalių sąvartynų skaičius mažėja. Šiais metais surinkta perpus mažiau atliekų nei 2010 metais, teko sugrįžti tik į 2 iš 11 2010 metų akcijos metu tvarkytų nelegalių sąvartynų. Darom komanda Kaune jau dabar galvodami apie kitų metų akciją mąsto apie miškų tvarkymą, nes miesto teritorijoje darbo lieka vis mažiau.
 

Pavadinimas
Pavadinimas

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką