Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Armani“ mados namų savininkas Giorgio Armani: mano gyvenimas panašus į vienuolio

Giorgio Armani
„Scanpix“ nuotr. / Giorgio Armani
Šaltinis: 15min
0
A A

Minėdamas 40-ąsias savo mados namų metines dizaineris Giorgio Armani sutiko duoti interviu laikraščiui „The Sunday Times“. Ar tiesa, kad G.Armani savo konkurentui Gianni Versace yra pasakęs: „Tu rengi paleistuves, o aš tikras damas“? Kaip, G.Armani požiūriu turėtų rengtis gėjai? Ir kaip per 40 metų pasikeitė vyrų ir moterų figūros? Į šiuos ir kitus klausimus sutiko atsakyti mados pasaulio įžymybė G.Armani.

Dizainerius, kurie išlieka garsūs visą savo gyvenimą arba įeina į istoriją, galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų.

Coco Chanel ir Yves'as Saint Laurent'as numirė, Karlas Lagerfeldas tapo „Chanel“ ir „Fendi“ mados namų samdiniu ir tiktai G.Armani vis dar sukuria daugybę kolekcijų naudodamas savo paties vardą.

Yra žinoma, kad G.Armani savo komandą valdo tvirtu kumščiu, tačiau mažiau žinoma, kad dizaineris garsėja ypatingai karštu temperamentu ir nevengia aštrių pasisakymų.

Sklando gandai, kad neoficialiame susitikime G.Armani yra apkaltinęs G.Versaci, kad jos mados namai rengia paleistuves.

Sklando gandai, kad neoficialiame susitikime G.Armanis yra apkaltinęs G.Versaci, kad jos mados namai rengia paleistuves.

„Tiesa, tačiau viskas buvo atvirkščiai“, – pasakoja G.Armani ir teigia, kad sykį žiūrėdamas į modelius G.Versace jam pasakęs: „Aš rengiu paleistuves. O tu rengi damas, kurios vaikšto į bažnyčią“.

Net keturis dešimtmečius išsilaikęs mados olimpe, G.Armani save laiko pačiu geriausiu iš gyvų esančių dizainerių.

Prieš 40 metų G.Armani įkūrė savo firmą kartu su savo tuomečiu gyvenimo draugu ir verslo partneriu Sergio Galeotti. Ar būdamas 80 metų G.Armani vis dar stebisi tuo, kad dirba mados industrijoje?

„Kartais dvejodavau, kad praeisiu tokį ilgą kelią. Kiekvienais metais – daugybė bandymų ir klaidų. Niekada tiksliai nežinai, ar metai bus sėkmingi. Tiesiog turi susidoroti su sunkumais ir nepaliauti stengtis“, – teigia G.Armani.

Net keturis dešimtmečius išsilaikęs mados olimpe, G.Armani save laiko pačiu geriausiu iš gyvų esančių dizainerių.

Paklaustas, kodėl nesiryžta išeiti į pensiją ir mėgautis savo turimais namais, išmėtytais po visą pasaulį, bei prabangiomis jachtomis, G.Armani atsako, kad po daugybės dešimtmečių darbo tiesiog nebemoka užsiiminėti kuo nors kitu.

Per savo gyvenimą G.Armani tapo didžiulių pokyčių, įvykusių aukštosios mados pasaulyje ir visuomenėje, liudininku. Jo teigimu, vyrų ir moterų figūros smarkiai pasikeitė ir ne visada į gerąją pusę. Vyrai pradėjo atrodyti pernelyg sportiškai.

„Nemėgstu berniukų su raumenimis. Nereikia į sporto klubą vaikščioti per dažnai“, – įsitikinęs dizaineris.

„Man patinka sveiki, stiprūs, tie, kurie prižiūri savo kūną, bet neatlikinėja pernelyg daug raumenų pratimų“, – teigia G.Armani. Vis dėlto, pats dizaineris beveik kiekvieną rytą užsiiminėja pratimais sporto salėje ir mėgsta pasididžiuoti krūtinės raumenimis.

G.Armani kalbėdamasis su žurnalistais yra atviras ir yra pasiryžęs kalbėti apie viską, išskyrus savo asmeninį gyvenimą. Visi žino, kad jis yra gėjus. Kalbėdamasis su „The Sunday Times“ žurnalistu G.Armani sėdėjo šalia sidabriniuose rėmeliuose esančios jo buvusio gyvenimo draugo nuotraukos.

Nemėgstu berniukų su raumenimis. Nereikia į sporto klubą vaikščioti per dažnai, – įsitikinęs dizaineris.

Vis dėlto, dizaineris vengia kalbėti tiek apie jį, tiek apie kitus savo partnerius. Maža to, kai kurios G.Armani frazės skamba lyg kritika homoseksualams.

„Homoseksualus vyras – tai vyras visu 100 proc. Jam nebūtina dėvėti homoseksualų stiliaus drabužių. Kuomet homoseksualumas išryškinamas visais būdais, tai yra noras pasakyti visiems: „Na, ar žinojote, kad aš homoseksualus?“. Man tai juokinga. Vyras turi būti vyru“, – įsitikinęs G.Armani.

Dizaineris tikina, kad yra pasiruošęs dirbti tol, kol turės jėgų.

„Mano gyvenimas panašus į vienuolio gyvenimą. Laikausi labai griežtų taisyklių. Prižiūriu mitybą, sau skiriu fizinį krūvį. Jaučiuosi stiprus. Tik ką gerai pailsėjau“, – žurnalistams pareiškė G.Armani.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką