2013-07-11 16:11

Atleidžiama Vyriausybės atstovė Kauno apskrityje Rasa Noreikienė

Ministrų kabinetas posėdyje ketvirtadienį nusprendė atleisti atsistatydinimo pareiškimą įteikusią Vyriausybės atstovę Kauno apskrityje Rasą Noreikienę.
Rasa Noreikienė
Rasa Noreikienė / ŠMM nuotr

Ji atleidžiama nuo liepos 15 dienos. Kol bus paskirtas naujas atstovas Kauno apskrityje, šias pareigas eis Vyriausybės atstovė Alytaus apskrityje Jolanta Kručkauskaitė.

R.Noreikienė BNS sakė atsistatydinanti, nes pavargo. Ji neatskleidė, ką planuoja dirbti toliau. Posėdyje ketvirtadienį premjeras Algirdas Butkevičius užsiminė, kad ji dirbs Ūkio ministerijoje.

„Keičiu darbą. Pavargau, šitas darbas sunkus, esi nuolatinėje įtampoje, visą laiką esi „negerietis“, nors stovi įstatymo sargyboje“, – praėjusią savaitę BNS teigė ji.

R.Noreikienė ketverių metų kadencijai buvo paskirta 2010 metų rugsėjo 13 dieną.

Vyriausybės atstovai apskrityse prižiūri, ar savivaldybės laikosi Konstitucijos, įstatymų ar vykdo Vyriausybės sprendimus.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą