2013-07-23 10:00

„Autrolio“ valdyboje politikus pakeitė valstybės tarnautojai

Kauno savivaldybės valdomoje ir prie įmonės „Kauno autobusai“ prijungti ketinamoje bendrovėje „Autrolis“ – staigios permainos: naujojoje valdyboje politikus pakeitė valstybės tarnautojai, antradienį rašo „Kauno diena“.
Naujasis troleibusas kursuos 14-uoju maršrutu
Troleibusas / Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Naujiems valdybos nariams, dirbsiantiems kelis mėnesius, nurodyta kuo sparčiau pertvarkyti akcinės bendrovės statusą turintį „Autrolį“ į uždarąją akcinę bendrovę.

Valdybos pirmininku, manoma, greičiausiai taps iš visų naujos valdybos narių aukščiausias pareigas savivaldybėje einantis savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Remigijus Skilandis.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą