Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 4d. 09:38

„Avia Solutions Group“ įžengė į Italijos skrydžių rinką

Pavadinimas
Pavadinimas

Lietuvos aviacijos verslo bendrovių grupė „Avia Solutions Group“, teikdama užsakomųjų skrydžių paslaugas, įžengė į Vakarų Europos rinką ir pradėjo teikti užsakomųjų skrydžių paslaugas Italijos kelionių operatoriui.

Italijos užsakomųjų skrydžių operatoriaus „Aeroservizi“ užsakymu, Lietuvos bendrovė vykdys užsakomuosius skrydžius lėktuvu „Boeing 737-300“. Orlaivį pilotuos ir keleivius aptarnaus Lietuvos įgula.

Lėktuvas skraidins italų turistus Graikijos, Ispanijos ir Italijos kryptimis. Lietuvos bendrovei priklausančio „Boeing 737-300“ techninis aptarnavimas bus užtikrinamas Milane.

„Savo veiklą intensyviai plečiame ir į Rytų, ir į Vakarų šalis, užmezgami naujas verslo partnerystes. Prasidėjęs atostogų sezonas padidino užsakomųjų skrydžių paklausą. Mums pavyko įžengti į Vakarų Europos užsakomųjų skrydžių rinką ir pasirašyti naują sutartį skraidinti Italijos poilsiautojus. Stengsimės, kad mūsų paslaugų kokybė patenkintų Italijos keliautojų lūkesčius, ir tikimės šią bendradarbiavimo sutartį pratęsti ir žiemos sezonui“, – apie plėtros Europoje galimybes kalbėjo „Avia Solutions Group“ generalinis direktorius Linas Dovydėnas.

Anot L.Dovydėno, šiuo metu, kai pasaulio aviacija pergyvena nelengvą verslo laikotarpį ir konkurencija tapo itin aštri, įžengimas į Italijos skrydžių rinką Lietuvos bendrovei yra labai svarbus pripažinimas. „Avia Solutions Group“ pasiryžusi konkuruoti Vakarų Europos rinkoje ir paslaugų kokybe, ir kainomis. Ši sutartis su Italijos partneriais leis plėtoti užsakomųjų skrydžių verslą daug platesnėje pasaulio rinkoje.

Balandį „Avia Solutions Group“ įsteigė užsakomųjų skrydžių bendrovę Estijoje. Ji teikia keleivių pervežimo ir krovinių gabenimo paslaugas vykdydama skrydžius iš Estijos į Europos, Azijos ir Afrikos regionus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką