Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 29, 16:06

„Avia Solutions Group“ steigia naujas krovinines avialinijas Indonezijoje

„Avia Solutions Group“ pirmaujantys keleivių bei krovinių pervežimo pajėgumų teikėjai, dirbantys su avialinijomis visame pasaulyje, tęsia savo nuolatinę plėtrą ir steigia dar vienas krovinines avialinijas „BBN Airlines Indonesia“ Džakartoje, Indonezijoje, pranešė „Avia Solutions Group“.
„Avia Solutions Group“ steigia naujas krovinines avialinijas Indonezijoje
„Avia Solutions Group“ steigia naujas krovinines avialinijas Indonezijoje / Bendrovės nuotr.

137 lėktuvus operuojančiai įmonių grupei „Avia Solutions Group“ priklausanti bendrovė „BBN Cargo Airlines Holdings“, taip pat valdanti ir Islandijos krovinines avialinijas „Bluebird Nordic“, vykdydama tolesnę globalią plėtrą kuria naujas avialinijas Indonezijoje. Holdingas jau įsteigė vietinę bendrovę, kuri veiklą Džakartoje pradėjo 2022 m. rugpjūčio 31 d.

„BBN Airlines Indonesia“, įkurtos siekiant atliepti per pastarąjį dešimtmetį smarkiai išaugusią krovinių pervežimo oru paklausą, veiklą vykdys iš Sukarno-Hatos tarptautinio oro uosto, kuris yra vienas judriausių oro uostų Pietų pusrutulyje.

„Mūsų globali grupė keleivinėms avialinijos suteikia lėktuvus su įgulomis Europoje piko metu, padidėjusiems srautams aptarnauti, tai yra vasarą, kai keleivių skaičius 30 proc. didesnis nei žiemą“, – teigė Jonas Janukėnas, „Avia Solutions Group“ vadovas.

„Žiemos metu lėktuvus siunčiame į Lotynų Ameriką, Kanadą, Azijos bei Pietų Afrikos šalis, kuriose sezoniškumas yra priešingas ir kelionių piko metas yra būtent žiemą. Kai kurios mūsų grupės avialinijos, savo veikloje taiko hibridinį veiklos modelį, kai kartu operuojami to pačio tipo tiek keleiviniai, tiek krovininiai lėktuvai.

Tai leidžia išlaikyti žemesnę veiklos savikainą atsirandančią dėl didesnių lėktuvų kaštų, mažesnių aviakompanijos fiksuotų vieno orlaivio išlaikymo kaštų, bei didesnės lėktuvų utilizacijos per metus. Indonezijoje be krovinių veiklos tikimės žiemą operuoti iki 20 lėktuvų atgabentų iš Europos. Kalbant apie krovininių pergabenimo verslą, dėl sparčiai populiarėjančios elektroninės prekybos tendencijų, Indonezija yra itin patraukli rinka logistikos pramonei, aptarnaujančiai tiek vietinius, tiek tarptautinis žaidėjus,“ – tęsė jis. „Indonezija yra didžiausia ir greičiausiai auganti interneto ekonomika pasaulyje, iki 2025 m. joje bus sudaryta pusė visų elektroninės prekybos sandorių Pietryčių Azijoje. Matydami tokį potencialą nusprendėme naują įmonę steigti būtent čia.“

Dar šiemet „BBN Airlines Indonesia“ planuoja gauti oro linijų verslo licenciją, o AOC (orlaivio operatoriaus pažymėjimą) numatoma gauti 2023 m. antrąjį ketvirtį. Pagal patvirtiną planą bendrovė planuoja steigti panašias aviakompanijas dar bemaž trijose ne Europos Sąjungos šalyse bei dairosi tinkamų įsigijimų.

„BBN Airlines Indonesia“ nėra pirmasis „Avia Solutions Group“ verslo projektas Indonezijoje. 2014 metais įmonių grupei priklausanti bendrovė „FL Technics“ Džakartoje įsteigė orlaivių techninės priežiūros bei remonto dirbtuves „FL Technics Indonesia“. Įmonė valdo 20 000 kv. m. dydžio angarą Sukarno-Hatos tarptautiniame oro uoste, kuriame dirba apie 200 specialistų.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką