Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 27d. 10:31

„BAA Training“ generaliniu direktoriumi paskirtas Marijus Ravoitis

Marijus Ravoitis
Asmeninio archyvo nuotr. / Marijus Ravoitis
Antradienį aviacinių mokymų kompanija „BAA Training“, priklausanti „Avia Solutions Group“ įmonių grupei, pranešė, kad naujuoju įmonės generaliniu direktoriumi paskirtas Marijus Ravoitis, kuris vadovaus globaliai veiklą vystančiai įmonei, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Anksčiau generalinės direktorės pareigas ėjusi Eglė Vaitkevičiūtė tęsia karjerą „Avia Solutions Group“ įmonių grupėje naujoje – strateginio patarėjo „BAA Training“ įmonei rolėje. Karjeros pokyčiai įsigalios nuo 2021 rugpjūčio trečios dienos.

Paskirtas naujasis „BAA Training“ generalinis direktorius prieš tai ėjo pardavimų direktoriaus pareigas. Perimdamas vadovavimą kompanijai, M.Ravoitis planuoja stiprinti organizaciją ir toliau įgyvendinti misiją teikti aukščiausio standarto aviacinių mokymų paslaugas tiek korporatyviniams, tiek ir privatiems klientams.

M.Ravoitis prie „BAA Training“ prisijungė 2017 m.

Per dešimt aktyvių savo profesinės karjeros metų M.Ravoitis sukaupė tarptautinių pardavimų patirtį dirbdamas su Pietų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Europos rinkomis ir klientais.

M.Ravoitis pasižymi giliu ekspertiniu aviacijos industrijos išmanymu, taip pat turi patirties daiktų interneto ir elektronikos industrijų versluose.

Daugybės metų tarptautinė aukšto rango derybininko patirtis, padėjo Marijui ne vienoje įmonėje pasirašyti istorinius kontraktus su lyderiaujančiomis industrijos įmonėmis ir sukūrė pagrindą progresyviai karjerai iki pat generalinio direktoriaus pozicijos „BAA Training“ įmonėje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:09:17
00:37
17:27

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką