Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baltarusiai džiaugiasi išskirtiniu Lietuvos turizmo sektoriaus dėmesiu

Turistės
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Turistės
Šaltinis: 15min
0
A A

Prasidėjo registracija į XV pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziumą, vyksiantį liepos 3–5 dienomis Kaune ir Vilniuje. Simpoziumas taip pat rengs bendras sesijas su liepos 4–5 d. Vilniuje vyksiančiu Pasaulio lietuvių ekonomikos forumu.

Simpoziumo siekis – stiprinti ryšius tarp Lietuvos ir lietuvių kilmės mokslininkų, verslininkų, užsienyje gyvenančių kultūros veikėjų, sutelkti visus kuriant ateities Lietuvą, gebančią atsakyti į globalaus pasaulio iššūkius ir neprarasti savo tapatybės.

„Kviesdami visus kartu kurti Lietuvos ateitį, norime pabrėžti, jog kad ir kur gyventų mūsų tautiečiai, visi jie gali prisidėti savo idėjomis, iniciatyvomis ir patirtimis, glaudžiau bendraudami ir draugaudami, įsitraukdami į bendrus projektus, plėtodami kultūros, mokslo ir verslo ryšius, – sako XV simpoziumo organizacinio komiteto pirmininkė, švietimo ir mokslo viceministrė Nerija Putinaitė. – Ypač norime patraukti jaunimo dėmesį, kad jiems būtų suprantamos ir artimos bendros veiklos savo Tėvynei idėjos. Todėl simpoziume lauksime gimnazistų, studentų, doktorantų. Taip pat kviečiame į simpoziumą atvykti Lietuvos mokytojus, kultūros žmones, visus, neabejingus Lietuvos ateičiai.“

Simpoziumo programoje numatytos diskusijos apie tai, kokią Lietuvą matome 2030 m. globalaus pasaulio panoramoje, ar užtenka galių tautos savikūrai, kaip formuojant modernią lietuvių kultūrinę tapatybę gali prisidėti mokslas ir kultūra, kaip Lietuvai atsilaikyti prieš tarpkultūrinio atvirumo ir tapatybių kaitos iššūkius, kaip išlaikyti gyvą jaunimo ryšį su Tėvyne. Bendrų sesijų su Pasaulio lietuvių ekonomikos forumu metu bus kalbama apie tai, ką inovatyviai ateičiai gali duoti Lietuvos verslo ir mokslo protai, kokios augančio verslo ir finansavimo galimybės, bus aptartas mokslo, studijų ir verslo slėnių vaidmuo kuriant kokybiškos partnerystės erdvę, kitos temos.

Informaciją apie simpoziumą ir dalyvių registraciją galima rasti čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką