Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Banko SNORAS turtas pasiekė 7 mlrd. litų

Banko kioskelis
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Banko kioskelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Banko SNORAS turtas per šiuos metus išaugo daugiau kaip 727 mln. litų ir šiuo metu viršija 7 mlrd. litų. Tai didžiausias pasiektas rodiklis per visą banko veiklos istoriją, teigiama pranešime spaudai.

Banko SNORAS turtą šiemet sparčiausiai didino 20 proc. išaugęs paskolų portfelis, investicijos į Lietuvos ir užsienio emitentų vertybinius popierius. Banko turto augimui tiesioginės įtakos taip pat turėjo ir nuo 2010 metų pradžios 18 proc. padidėjęs indėlių portfelis.

„Didžiausią nuo banko veiklos pradžios turto rodiklį nulėmė ir sistemingas nuolatinis banko kapitalo bazės stiprinimas. Per šį pakankamai trumpą laikotarpį 11 proc. išauginti banko aktyvai šiuo metu leidžia kur kas lengviau prisitaikyti prie rinkos pokyčių, ieškoti naujų nišų investavimui Lietuvoje ir už jos ribų. Žymiai išaugusios indėlių apimtys ir kapitalo bazės stiprinimas leidžia bankui didinti savo veiklos apimtis, orientuojantis į klientų poreikių patenkinimą ir diversifikuotą rizikos valdymą“, – sako banko SNORAS pirmasis viceprezidentas Naglis Stancikas.

Banko turtą šiais metais daugiausiai augino paskolų portfelis, kuris išaugo 656 mln. litų ir siekia 3,926 mlrd. litų. Paskolų portfelio augimą labiausiai lėmė 27 proc. išaugęs paskolų verslui portfelis.

Banko SNORAS pritrauktų indėlių apimtys šiais metais padidėjo 904 mln. litų. Gyventojų indėlių portfelis banke nuo 2010 metų sausio 1 d. augo 305 mln. litų ir siekia 3,916 mlrd. litų, įmonių – 599 mln. litų ir siekia 1,982 mlrd. litų.

Pasak N. Stanciko, svarbus veiksnys banko plėtrai yra ir klientų bazės augimas. Banko klientų skaičius nuo šių metų pradžios padidėjo 43 tūkst. ir šiuo metu siekia 1 mln. 132 tūkst.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką