15min be reklamos
2022 12 08, 13:37

Bankrutavusios „Arvi ir ko“ pradinė kaina mažinama iki 3,6 mln. eurų

Verslininko Vidmanto Kučinsko valdytos bankrutavusios bendrovės „Arvi ir ko“ šią savaitę nepavykus parduoti už 4,5 mln. eurų pradinę kainą, ji mažinama ketvirtadaliu – iki 3,6 mln. eurų, skelbia portalas e. varžytynės.
Vidmantas Kučinskas, „Arvi“ grupės įkūrėjas
Vidmantas Kučinskas, „Arvi“ grupės įkūrėjas / 15min iliustracija

Aukcionas vyks gruodžio 28–29 dienomis. Gruodžio 6-ąją pasibaigusiame pirmajame aukcione pirkėjų neatsirado.

Aukcione bendrovė parduodama kaip verslas kartu su turtu, įskaitant investicijas į antrines įmones ir 15,7 mln. eurų viršijančias skolas, dėl dalies kurių tebevyksta ginčai teismuose.

Šiuo metu aukcione už pradinę 10 mln. eurų kainą parduodamas ir V.Kučinsko kontroliuotos bankrutuojančios Marijampolės trąšų įmonės „Arvi fertis“ turtas Marijampolėje.

Bankroto bylos jau iškeltos V.Kučinsko valdytoms „Arvi“ grupės įmonėms: „Arvi kalakutai“ ir „Marijampolės pašarai“, tačiau pačiam V.Kučinskui teismai neleido paskelbti asmeninio bankroto.

Jis yra nurodęs, kad jo įsiskolinimai kreditoriams siekia 61,8 mln. eurų, o jo pajamos per mėnesį – 1,5 tūkst. eurų. Verslininkas daugiausiai skolingas „Alfa Bank“ – 38,6 mln. eurų, beveik 10 mln. eurų – Rusijos „Sberbank“, įmonei „Belor“ – 4 mln. eurų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką