Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bendrovei „EPSO-G“ leista įsigyti „Amber Grid“ akcijų

„Amber Grid“ būstinė Vilniuje
Jurgitos Lapienytės nuotr. / „Amber Grid“ būstinė Vilniuje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Konkurencijos taryba gegužės 19 d. leido UAB „EPSO-G“ įsigyti 38,9 proc. (kartu su turimomis akcijomis iš viso – 56,6 proc.) AB „Amber Grid“ akcijų ir kartu su OAO Gazprom įgyti bendrą AB „Amber Grid“ kontrolę pagal pateiktą pranešimą apie koncentraciją.

Konkurencijos taryba taip pat leido UAB „EPSO-G“ įsigyti iki 100 proc. AB „Amber Grid“ akcijų ir įgyti vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę pagal pateiktą pranešimą apie koncentraciją.

UAB „EPSO-G“ valdo bendroves, veikiančias energetikos sektoriuje, jų veikla yra susijusi su elektros perdavimo paslaugų teikimu bei elektros perdavimo infrastruktūros valdymu, Klaipėdos naftos terminalo valdymu, elektros ir gamtinių dujų biržos administravimu ir kt. UAB „EPSO-G“ 100 proc. akcijų nuosavybės teise priklauso Lietuvos Respublikai, kurias patikėjimo teise valdo Lietuvos Respublikos energetikos ministerija.

AB „Amber Grid“ yra Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius, atsakingas už gamtinių dujų perdavimą sistemos naudotojams, gamtinių dujų infrastruktūros eksploatavimą.

Įvertinusi su sandoriais susijusias aplinkybes Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomų vykdyti koncentracijų nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

informacija
AMBER GRID, AB
Vadovas: Saulius Bilys Darbuotojų sk.: 362 2015m . Pajamos: 50 - 100 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką