Dabar populiaru
Publikuota: 2021 spalio 21d. 11:12

Biruliškėse iškils šiuolaikinis elektroninės prekybos miestelis

Lionginas Šepetys ir Valerijus Makūnas
Teodoro Biliūno nuotr. / Lionginas Šepetys ir Valerijus Makūnas
Per keletą metų Biruliškėse, šalia judrių magistralinių kelių A1 ir A6 sankirtos, turėtų iškilti naujos koncepcijos logistikos ir elektroninės prekybos miestelis. Nekilnojamo turto projektus įgyvendinanti „SBA Urban“ šioje vietoje įsigijo 12,5 ha sklypą ir jau rengia būsimo miestelio koncepciją, kurios įgyvendinimas turėtų prasidėti kitąmet, - skelbiama Kauno rajono savivaldybės pranešime spaudai.

„Mūsų kompanijos bruožas – vystyti išskirtinius, kokybiškus projektus, kuriant pridėtinę vertę visuomenei, todėl norime, kad šio sklypo plėtra vyktų darniai su aplinka ir bendruomene“, - susitikime su Kauno rajono meru Valerijumi Makūnu kalbėjo „SBA Urban“ valdybos pirmininkas Lionginas Šepetys.

Vietos, kurio turėtų iškilti miestelis, unikalumą sudaro ir tai, kad ji yra visai greta Kauno miesto, tarptautinio oro uosto, geležinkelio, laisvosios ekonominės zonos.

Projekto vadovė Rasa Pečiulaitė pasakojo, kad sumanymas bus realizuotas etapais, o darbus užbaigti planuojama 2025 metais.

Prekybos miestelyje planuojama daugiau kaip 60 tūkst. kv. m ploto patalpų.

Svarstoma apie galimybes įrengti patogių įvažų, automobilių stovėjimo vietų, elektromobilių įkrovos stotelių.

Projekto vadovė įsitikinusi, kad industriniai projektai gali būti išskirtiniai savo architektūra, technologijomis ir iki minimumo sumažintu poveikiu aplinkai.

L.Šepetys tvirtino, kad Biruliškėse bus sukurta visa elektroninės prekybos ekosistema, čia įmonės ne tik galės įkurti savo biurus, saugoti, paskirstyti prekes, bet ir betarpiškai aptarnauti klientus.

Meras V.Makūnas priminė Kauno rajono savivaldybės tarybos sprendimą, kuriuo įmonės, įdarbinusios daugiau kaip 50 proc. savivaldybės teritorijoje gyvenamąją vietą deklaravusių darbuotojų, trejus metus atleidžiamos nuo žemės, žemės nuomos ir turto mokesčių.

Plėtodami šį elektroninės prekybos miestelį „SBA Urban“ vadovai pasiryžę ir toliau laikytis esminių savo veiklos principų: architektūros išskirtinumo, žaliosios ekonomikos, tvarumo, darnos su aplinka.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką