TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Britų taryba skirs apdovanojimą kūrybiškiausiam šalies skaitmeninių medijų verslininkui

YCE logotipas
YCE logotipas
Šaltinis: 15min
0
A A

Britų taryba Lietuvoje 10 kartą organizuoja tarptautinius „Young Creative Entrepreneur“ (YCE) apdovanojimus ir šiemet renka kūrybiškiausią 21-40 m. šalies verslininką, dirbantį skaitmeninių medijų srityje. Spalio mėnesį savo patirtimi jis dalinsis su kolegomis iš daugiau negu 40 pasaulio šalių specialioje savaitės trukmės programoje.

Konkurso organizatoriai ieško verslo talentų, drąsiai plėtojančių skaitmeninių medijų sritį Lietuvoje. Į apdovanojimą pretenduojantys dalyviai turėtų dirbti programinės įrangos srityje, kurti žaidimus, atstovauti specialistų agentūras bei leidėjus, dirbančius su įvairiomis platformomis internete ar kurti mobilius sprendimus. Į šį apdovanojimą taip pat gali pretenduoti socialinių medijų puslapių ir platformų kūrėjai bei specialistai, padedantys plėtoti šias sritis.

Pasirinkdami skaitmeninių medijų kategoriją, YCE organizatoriai šiemet siekia atkreipti dėmesį į vieną mėgstamiausių Lietuvoje jaunų verslininkų krypčių. „Šiame versle žmogus turi labai tikėti visuomenės atvirumu, pažanga ir mokymosi visą gyvenimą principu, todėl džiugu, kad Lietuvoje būtent ši sritis yra tokia patraukli jauniems verslininkams“, – sakė konkurso partneris, investicinės bendrovės „Scaent Baltic“ valdybos narys Saulius Garbaravičius.

Pretenduojantys į apdovanojimą verslininkai turi puikiai kalbėti angliškai, turėti mažiausiai 3 metų darbo patirtį skaitmeninių medijų srityje ir potencialą tapti savo srities lyderiu ateityje.

„Mes siekiame atrasti inovatyviausius jaunuosius verslininkus iš viso pasaulio ir plėsti jų bendradarbiavimą tarp Jungtinės Karalystės ir kitų šalių.. Taigi YCE apdovanojimų tikslas – platesnis, nei kitų panašių konkursų“, – sakė Britų Tarybos Lietuvoje atstovė Danguolė Kiznienė.

Anketų, kurias dalyviai kviečiami pildyti internete (www.britishcouncil.lt), YCE organizatoriai lauks iki birželio 17 d., o konkurso nugalėtojus Lietuvos komisija išrinks liepos pradžioje. Pasak D. Kiznienės, spalio mėnesį YCE nugalėtojas važiuos į Jungtinę Karalystę, kur į savaitės trukmės skaitmeninių medijų programą susirinks nacionalines YCE atrankas savo šalyse laimėję jaunieji verslininkai.

Apie YCE:
Britų Tarybos organizuojami inovatyvių jaunųjų verslininkų apdovanojimai YCE („Young Creative Entrepreneur“) buria inovatyvius jaunus (21-40 m.) verslininkus iš viso pasaulio į bendruomenę ir apdovanoja kūrybiškiausiai savo verslo srityje įgyvendinusius sprendimus, generuojančius socialinę, ekonominę bei kultūrinę vertę.

Daugiau apie YCE:
Facebook, Tinklaraštis, Internete

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Verslas
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką