Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 09 28, 16:46

Buvęs „Oro navigacijos“ darbuotojas kaltinamas neteisėtai rinkęs informaciją

Valstybės įmonės „Oro navigacija“ vadovo kabinete pernai pavasarį buvo slapta palikta garsą įrašanti įranga, o nusikaltimo aplinkybes nagrinėja teismas, pranešė naujienų portalas delfi.lt.
„Oro navigacija“ logotipas
„Oro navigacija“ logotipas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Į vadovo kabinetą pateko ir įrangą paliko tuometinis įmonės Saugos ir saugumo departamento vadovas Marius Beliūnas, anksčiau vadovavęs įmonei. Praėjusių metų sausį susisiekimo ministras Marius Skuodis jį atleido iš šių pareigų.

Pasak portalo, teismui perduotoje baudžiamojoje byloje nurodoma, kad garso įrašymo įranga buvo palikta prieš 2021 metų balandžio 30 dieną vykusį valdybos posėdį, kuriame buvo sprendžiami įmonės struktūros pakeitimo klausimai. Įtariama, kad M.Beliūnas „rinko informaciją apie nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbios įmonės struktūros pokyčius“.

Anot portalo, tokios aplinkybės paaiškėjo Vilniaus miesto apylinkės teismui nagrinėjant baudžiamąją bylą, kurioje dabar jau buvusiam „Oro navigacijos“ darbuotojui M.Beliūnui pateikti kaltinimai dėl neteisėto techninių priemonių įrengimo informacijai rinkti.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką