Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Čili Holdings“ giriasi plėsdama tinklą ir atsinaujindama padidinusi apyvartą

Pernai atidarytas naujas „Čili pica“ restoranas Vilniuje
„Čili Holdings“ nuotr. / Pernai atidarytas naujas „Čili pica“ restoranas Vilniuje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Čili Holdings“ bendra restoranų tinklų Lietuvoje ir Latvijoje apyvarta pernai augo 3 proc. ir pasiekė 113 mln. Lt, teigiama bendrovės pranešime spaudai. 2013 metais kompanijai „Čili Holdings“ priklausantys restoranų tinklai Lietuvoje augo 4 proc. Latvijoje pavyko išlaikyti analogišką apyvartą kaip ir 2012-aisiais, nepaisant pasiruošimo euro įvedimui ir su tuo susijusių iššūkių.

Restoranų tinklas „Čili pica“ Lietuvoje pasiekė 7 proc. didesnę apyvartą nei prieš tai buvusiais metais. 

„2013-ieji kompanijai buvo pokyčių ir atsinaujinimo metai, todėl džiaugiamės, kad net ir sparčiai persitvarkant, įmonės restoranų tinklams pavyko įveikti šį iššūkį. Visgi, didesnio augimo pasiekti trukdė nuo metų pradžios dėl atnaujinimo darbų laikinai uždaryti 13 restoranų Lietuvoje ir Latvijoje. Kadangi pokyčiai vyko kelerius mėnesius, tai turėjo įtakos „Čili Holdings“ veiklos rezultatams“, – komentuoja Donatas Vaitasius, „Čili Holdings” vadovas.

Iš viso „Čili Holdings“ pernai iš esmės atnaujino 13 nuosavų valdomų restoranų. Šiuo metu bendrovė valdo 60 restoranų Lietuvoje (46 nuosavus ir 14 pagal franšizę) ir 25 restoranus Latvijoje (16 nuosavų ir 9 pagal franšizę), o iki metų pabaigos žada atidaryti dar 4 naujus restoranus ir panašų skaičių atnaujinti.

Didžiausias bendrovės valdomas „Čili pica“ tinklas šiuo metu turi 67 restoranus Lietuvoje ir Latvijoje. Tinklo apyvartos augimą lėmė nuo metų pradžios pakeista restoranų koncepcija, išskirtinį dėmesį telkiant į patiekalų ir jų ingredientų kokybę – pavyzdžiui, itališkoms picoms naudojami tik autentiški itališki produktai.

Esminių pokyčių 2013 metais patyrė kiti bendrovei priklausantys restoranų tinklai. Priėmus sprendimą atsinaujinti iš esmės, klientams pasiūlyti du visiškai naujos koncepcijos restoranų tinklai: „Forest“ – salotų ir kepsnių restoranas, ir „Soya“ – Rytų liniją reprezentuojantis restoranas, apimantis 4 Azijos virtuves po vienu stogu.  Šiuo metu Lietuvoje jau veikia 8 nauji „Soya“ ir 3 „Forest” restoranai. Naujųjų restoranų rezultatai rodo, kad lankytojams pasikeitusi koncepcija yra priimtina, tad artimiausiais mėnesiais jų skaičių planuojama didinti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką