Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Citadele“ banką Lietuvoje palieka valdybos pirmininkė Alma Vaitkunskienė

alma vaitkunskienė
Alma Vaitkunskienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Citadele” planuoja įgyvendinti pokyčius dukterinio banko vadovų komandoje Lietuvoje, nes Alma Vaitkunskienė, AB „Citadele” banko valdybos pirmininkė ir administracijos vadovė, po beveik devynerių metų vadovavimo bankui nusprendė ieškoti naujų profesinių iššūkių.

Svarbiausias uždavinys banko vadovų komandai bus toliau stiprinti „Citadele” pozicijas Lietuvos rinkoje.

„Kartu su profesionalia darbuotojų komanda  beveik devynerius metus plėtojome banko veiklą  ir pasiekėme puikių rezultatų svarbiose banko veiklos srityse – finansuodami smulkųjį ir vidutinį verslą, bendradarbiaujant su UAB “Investicijų ir verslo garantijos” (INVEGA) ir Žemės ūkio paskolų garantijų fondu (ŽŪPGF) bei vystydami „American Express” kredito kortelių verslą.

Banko veikla yra tvari ir pelninga. Todėl ir nusprendžiau, kad laikas ieškoti naujų profesinių iššūkių. Nuoširdžiai dėkoju visiems ‚Citadele” grupės darbuotojams ir banko partneriams už sėkmingą bendradarbiavimą„ – praneša A.Vaitkunskienė.

Svarbiausias uždavinys banko vadovų komandai bus toliau stiprinti „Citadele” pozicijas Lietuvos rinkoje.

A.Vaitkunskienė vadovaus bankui iki šių metų lapkričio 28 dienos.

„Esame dėkingi Almai Vaitkunskienei už jos indėlį į „Citadele” banko verslo plėtrą Lietuvoje. Dirbdama banko valdybos pirmininkės ir administracijos vadovės pareigose, p. Vaitkunskienė profesionaliai vadovavo komandai įveikiant praėjusios ekonominės krizės sunkumus ir užtikrino banko verslo augimą, optimizavo banko skyrių tinklą.

„Citadele” bankas yra vienintelis bankas Lietuvoje, išleidžiantis ir aptarnaujantis „American Express” kredito korteles. Bankas aktyviai kredituoja mažas ir vidutines įmones, bendradarbiaudamas su valstybės garantiniais fondais“, – informuoja Juris Jakobsonas, „Citadele” banko Lietuvoje tarybos pirmininkas.

Tam, kad išrinktų geriausią kandidatą į banko valdybos pirmininko postą, „Citadele” banko Stebėtojų taryba ir valdyba nusprendė organizuoti valdybos pirmininko atrankos procesą, vadovaudamasi korporatyvinės kultūros principais ir teikdama prioritetą galimybei įvertinti kandidatus iš esamos banko valdybos narių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką