Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 19, 09:05

„Civinity“ su partneriu įsigijo „Inservis“ grupę

Ketvirtadienį baigtas įsigijimo sandoris, pagal kurį vienos didžiausių statinių priežiūros ir inžinerinių sprendimų grupės Baltijos šalyse „Civinity“ per kartu su strateginiu partneriu valdomą įmonę „SPV-31“ iš turto valdymo grupės „Invaldos INVL” įsigijo 100 proc. bendrovių „Inservis“, „Priemiestis“, „Jurita“ ir SIA „Inservis“ akcijų už bendrą 7,231 mln. eurų kainą, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr. / 123RF.com nuotr.
Temos: 1 Verslas

Sandoryje grupei atstovavo teisinis partneris „TGS Baltic“, o „Luminor“ bankas suteikė 4,9 mln. finansavimą, 5 metų laikotarpiui.

„Inservis“ įmonių grupė veiklą vykdo Lietuvoje ir Latvijoje, prižiūrimas negyvenamų patalpų plotas viršija 2,4 mln. kvadratinių metrų, o prižiūrimas gyvenamųjų patalpų plotas yra arti 0,74 mln. kvadratinių metrų. Įsigytos įmonės teikia daugiafunkcinių pastatų bei daugiabučių administravimo, inžinerinių sistemų ir teritorijų priežiūros bei kitas pastatų valdymo paslaugas.

„Civinity“ įmonių grupės prižiūrimų pastatų plotas Vilniaus mieste po šio sandorio išaugs 50 procentų. Šis sandoris leis „Civinity“ grupei leis išplėsti įmonės veikimo teritoriją ir profesionalių valymo paslaugų veiklą. Pastatus prižiūrinčios įmonės ir toliau veiks dviem skirtingais pavadinimais: „Inservis“ ir „Civinity“ grupės įmonių vardais.

„Inservis“ grupės apyvarta 2021 m. sudarė 9,11 mln. eurų, praėjusių metų pabaigos duomenimis joje dirbo 320 darbuotojų.

„Civinity“ ir „Inservis“ grupės įmonės, vykdančios daugiafunkcinių pastatų ir daugiabučių administravimo veiklą Baltijos šalyse ir Jungtinėje Karalystėje, kartu ieškos sinergijos, komandų bendradarbiavimo bei didesnio efektyvumo.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką