Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„CPO LT“ direktoriumi paskirtas Darius Vedrickas

Rankų paspaudimas
„Scanpix“/„Picture-Alliance“ nuotr. / Rankų paspaudimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo antradienio, gegužės 16 d., VšĮ „CPO LT“ direktoriaus pareigas pradeda eiti Darius Vedrickas, kuris laimėjo Ūkio ministerijos skelbtą konkursą šioms pareigoms eiti, rašoma spaudai išplatintame pranešime.

Pasak naujojo VšĮ „CPO LT“ vadovo D. Vedricko, pagrindinis jo tikslas – VšĮ „CPO LT“ padaryti efektyviausia ir kompetentingiausia perkančiąja organizacija Lietuvoje.

„Daugiausia dėmesio bus skiriama kokybinei ir kiekybinei VšĮ „CPO LT“ elektroninio katalogo, kuriame perkančiosios organizacijos gali įsigyti joms reikalingų prekių, paslaugų ar darbų, plėtrai. Įstaigos veikla bus orientuota į efektyvesnį centralizuotų viešųjų pirkimų procesą ir perkančiųjų organizacijų poreikius, siekiant užtikrinti, kad viešiesiems pirkimams skirtos lėšos ir administraciniai ištekliai būtų naudojami racionaliai ir efektyviai“, – sako D.Vedrickas.

D.Vedrickas nuo 2011 m. dirbo Ūkio ministerijoje viešųjų pirkimų politikos formavimo srityje. Jis buvo atsakingas už viešųjų pirkimų srities teisės aktų projektų rengimą, VšĮ „CPO LT“ veiklos koordinavimą, strateginių dokumentų rengimą, gerosios praktikos viešųjų pirkimų srityje analizę ir pasiūlymų teikimą. Dar anksčiau D.Vedrickas dirbo Vidaus reikalų ministerijos Viešojo valdymo politikos departamente ir Viešojo administravimo departamente.

D.Vedrickas Mykolo Romerio universitete yra įgijęs viešojo administravimo bakalauro laipsnį, o Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute – viešojo administravimo magistro laipsnį.

Naujas VšĮ „CPO LT“ vadovas buvo renkamas po to, kai ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius kovo 17 d. įsakymu iš VšĮ „CPO LT“ vadovo pareigų atleido Rolandą Černiauską.

Sprendimas priimtas atsižvelgus į Viešųjų pirkimų tarnybos atliktuose patikrinimuose nustatytus pažeidimus ir trūkumus, susijusius su centralizuotų viešųjų pirkimų planavimu, organizavimu ir vykdymu VšĮ „CPO LT“.

VšĮ „CPO LT“ tikslas – užtikrinti spartesnę viešųjų pirkimų centralizavimo plėtrą Lietuvoje, diegti naujoves, užkirsti kelią korupcijai viešuosiuose pirkimuose ir sudaryti galimybes mažinti valstybės biudžeto išlaidas viešiesiems pirkimams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką