TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

​„Cramo“ plečia modulinių patalpų verslą su nauju „Cramo Adapteo“ prekės ženklu

„Cramo“ modulinės patalpos
„Cramo“ nuotr. / „Cramo“ modulinės patalpos
Šaltinis: 15min
0
A A

Antra didžiausia statybų technikos nuomos kompanija Europoje „Cramo“, įgyvendindama verslo plėtros strategiją, pristato naują prekės ženklą „Cramo Adapteo“. Taip nuo šiol vadinsis įmonės plėtrą paskatinęs modulinių patalpų verslas.

Per pastaruosius kelerius metus be įprastų statybinės technikos nuomos paslaugų Šiaurės ir Baltijos šalyse augo „Cramo“ modulinių patalpų, arba laikinosios nuomos, paklausa. Šiaurės Europoje tokių paslaugų sektoriuje „Cramo“ yra rinkos lyderė – įmonė gali pasiūlyti išsinuomoti iki 15 300 laikinųjų patalpų modulių.

„Modulinių patalpų nuoma tampa vis populiaresnė, nes šio verslo sąlygos ganėtinai lanksčios ir lengvai pritaikomos prie įvairiausių poreikių.  Jeigu klientui reikia, galime patalpas plėsti nuo 30 kv. metrų iki kone begalybės. Skaičiavimai rodo, kad didesnėms įmonėms verta turėti 6-10 proc. laikinų patalpų. Staiga sumažėjus jų poreikiui tiesiog nebereikės nenaudojamų erdvių  išlaikyti“, – sakė „Cramo“ marketingo ir komunikacijos vadovė Gintarė Junevičiūtė

Naujasis „Adapteo „vardas kilęs iš lotyniško žodžio AD, reiškiančio „į, link“ bei APTO, reiškiančio „pritaikyti, paruošti“. Taigi naujasis pavadinimas sufleruoja, jog „Cramo“ modulinių patalpų sprendimai prisitaiko prie vartotojų poreikių. 

Nuo savo konkurentų skiriamės tuo, jog mūsų patalpų sprendimai yra suprojektuoti Šiaurės šalyse ir pritaikyti šiaurietiškoms sąlygoms. Juose puikiai įgyvendinti visi reikalavimai, pradedant ventiliacija, energijos efektyvumu ir statybos technologija, - sakė G.Junevičienė.

„Cramo Adapteo“ prekių ženklas jau pristatytas Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Suomijos, Norvegijos ir Danijos rinkose. Šis patalpų sprendimas dabar yra dar labiau pritaikytas naudoti šaltesnio klimato šalyse, todėl partneriai galės moduliais dalytis tarpusavyje, plėtoti bendrus produkto pardavimo ir plėtros projektus.

„Nuo savo konkurentų skiriamės tuo, jog mūsų patalpų sprendimai yra suprojektuoti Šiaurės šalyse ir pritaikyti šiaurietiškoms sąlygoms. Juose puikiai įgyvendinti visi reikalavimai, pradedant ventiliacija, energijos efektyvumu ir statybos technologija. Šiais metais taip pat planuojame pristatyti rinkoje energijos prasme patį efektyviausią bei aplinką tausojantį modulinių patalpų sprendimą“, – sakė G. Junevičiūtė.

Moduliai yra naudojami kaip laikinieji statiniai, siekiant tam tikram laikotarpiui praplėsti patalpas. Tokie sprendimai ypač tinka laikiniems biurams, mokyklų klasėms ar slaugos kabinetams įrengti. Europoje modulines patalpas vis daugiau nuomojasi viešasis sektorius ar nekilnojamojo turto įmonės. 

Be statybinės technikos nuomos, 2013 metais modulinių patalpų nuoma sudarė 12,3 proc. „Cramo“ grupės apyvartos. Šiais metais bus siekiama augimo ne tik Šiaurės Europoje, bet numatoma plėtra ir į Lenkijos bei Vokietijos rinkas. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką