Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 14d. 11:05 , Atnaujinta: 2018 rugpjūčio 14d. 11:15

„Danske Bank“ atsisako ir vietos verslo klientų: aptarnaus tik tarptautines įmones

„Danske Bank“
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Danske Bank“

„Danske Bank“ daliai savo klientų pirmadienį išsiuntė laiškus su nurodymu iki spalio pabaigos susirasti kitą banką. Privačios bankininkystės atsisakęs bankas dabar nebedirbs ir su vietos verslu – aptarnaus tik dideles tarptautines įmones, 15min patvirtino banko atstovė spaudai.

„Danske Bank“, anksčiau atsisakęs mažmeninės bankininkystės, dabar galutinai nutraukia veiklą Lietuvoje, antradienį pranešė portalas vz.lt. Vaidai Bičkutei, banko atstovei ryšiams su visuomene, tokia formuluotė nepatiko. Jos teigimu, tiksliau yra sakyti, kad bankas palaipsniui išeina iš vietos verslo ir privačios bankininkystės.

Galiu patvirtinti, kad vakar dalis vietos verslo ir privačios bankininkystės klientų jau buvo informuoti apie tai, kad nuo spalio 27 dienos bankas nebeteiks finansinių paslaugų, – sakė V.Bičkutė.

„Galiu patvirtinti, kad vakar dalis vietos verslo ir privačios bankininkystės klientų jau buvo informuoti apie tai, kad nuo spalio 27 dienos bankas nebeteiks finansinių paslaugų šitiems klientams. Bet bankas lieka Lietuvoje ir jis aptarnaus, kaip ir tai darė visada, grupės tarptautinius klientus ir globalias korporacijas“, – 15min sakė V.Bičkutė.

Pasak jos, netikslu sakyti, kad bankas traukiasi iš Lietuvos, jis tiesiog ilgainiui nebeteiks paslaugų vietos verslo ir privačios bankininkystės klientams.

„Ne vienetams. Natūralu, kad verslo apimtis mažėja. Bet tų klientų tikrai ne vienetai lieka. Jie turi sąsajų su grupe, su Skandinavijos šalimis“, – V.Bičkutė patvirtino, kad savo klientams jau rekomenduoja dairytis naujo banko.

„Rekomenduojame išsisaugoti išrašus pastarųjų trejų metų „Danske Bank“, persivesti likučius į kitas sąskaitas“, – sakė V.Bičkutė.

Ji dar negalėjo konkrečiai atsakyti, kaip verslo pokyčiai keis banko darbuotojų skaičių.

„Kol kas viskas lieka taip, kaip yra, dirbam, kaip dirbam. Ir tas išėjimas iš vietos verslo vyksta palaipsniui, ir visi darbuotojai kol kas dar turi, ką veikti. Kol kas niekas nesikeičia“, – tikino V.Bičkutė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką