15min be reklamos

Dar viena sėkmė: prancūzų gigantas „L'Oreal“ investuoja į lietuvių startuolį

Prancūzijos kosmetikos gigantas „L'Oreal“ pirmadienį paskelbė išsirinkęs penkis startuolius iš viso pasaulio, į kuriuos ketina investuoti. Vienas jų – sukurtas lietuvių, kurie pasiūlė programėlę, leidžiančią pirkėjams greičiau atrasti sau tinkamus kosmetikos produktus.
Veleza komanda
„Veleza“ komanda
Temos: 2 Kosmetika L'Oreal

2012 metais „L'Oreal“ Silicio slėnyje kartu su „Founders Factory“ įkūrė startup'ų inkubatorių, kuris yra finansuojamas buvusio kompanijos vykdomojo direktoriaus ir lastminute.com įkūrėjo Brento Hobermano.

„L'Oreal“ kartu su partneriu pirmadienį paskelbė, kad išrinko penkias kompanijas – „InsitU“, „Preemadonna“, „Tailify“, „Veleza“ ir „Cosmose“, į kurių plėtrą investuos.

Visos šios kompanijos prekiauja internete. „Veleza“ yra Lietuvoje gimęs startup'as. „L'Oreal“ savo interneto svetainėje paskelbė startup'ų prisistatymus, tarp jų ir lietuviškosios „Velezos“.

„L’Oreal“ skelbia, jog su atrinktais 5 startuoliais kurs skaitmenines inovacijas kosmetikos industrijoje. Lietuvių sukurta „Veleza“ sudomino „L’Oreal“ nauju produktu, kuris padeda vartotojams atrasti jų individualius poreikius atitinkančią kosmetiką.

Naudodamiesi „Veleza“ mobiliąja programėle ir remdamiesi asmenine patirtimi, žmonės gali lengvai dalytis savo atsiliepimais bei įvertinti produktus. „Velezos“ technologija surinktą informaciją pateikia programėlės naudotojams.

Lietuvių sukurta programėlė
Lietuvių sukurta programėlė

„Mes tikime, kad sujungdami technologijas bei kolektyvinę žmonių patirtį galime pagelbėti kosmetikos produktų vartotojams ir gamintojams lengviau atrasti vieniems kitus. Vartotojams mes padedame greičiau atrasti jiems tinkamų produktų, sutaupyti pinigų. Gamintojams – geriau perprasti vartotojų poreikius. „Veleza“ siekia tapti lyderiaujančia nepriklausoma kosmetikos produktų rekomendacijų platforma pasaulyje“, – teigia „Velezos“ įkūrėjas Martynas Nikolajevas.

Remiantis atliktos apklausos duomenimis, 79 procentai odos priežiūros priemones perkančių vartotojų susiduria su iššūkiais rinkdamiesi jiems tinkamiausią produktą.

Anot M.Nikolajevo, gerų produktų kosmetikos rinkoje tikrai netrūksta, tačiau milijonai žmonių visame pasaulyje vis tiek kenčia nuo neteisingai pasirinktų produktų. Esą net jei jie ir geri, tai dar nereiškia, jog tinkami visiems. Programėlę lietuviai siūlo parsisiųsti iš „App Store“ nemokamai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką