Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 11d. 23:45

Darbo vietas Alytaus rajono gyventojams siūlo danai

Bedarbystė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Bedarbystė

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, administracijos direktorė Jolanta Kručkauskaitė ir Ekonomikos skyriaus vedėja Jolita Gruzinskienė lankėsi Alytuje veikiančioje danų kapitalo įmonėje „Jakobsen Home“ ir su jos vadovais kalbėjosi apie darbo galimybes rajono gyventojams.

Baldus gaminanti įmonė planuoja plėstis. Šiuo metu joje yra 114 laisvų darbo vietų. Įmonei reikalingi siuvėjai, sukirpėjai, baldų surinkėjai, baldų apmušėjai, porolono pjovėjai, krovikai ir kiti.

Alytaus rajono meras A. Vrubliauskas sakė, kad gyventojai bus informuoti apie galimybę dirbti „Jakobsen Home“ įmonėje, o įmonei bus sudarytos sąlygos prisistatyti kiekvienoje seniūnijoje.

Savivaldybės vadovai susipažino su įmonės veikla, apžiūrėjo gaminamą produkciją.

Alytaus rajono mero iniciatyva rajono gyventojams organizuojami susitikimai su darbą siūlančių įmonių atstovais. Susitikimus su darbdaviais jau vyko Simne, Butrimonyse, Krokialaukyje, Punioje, Miklusėnuose. Yra žmonių, kurie po susitikimų įsidarbino.

Rugsėjo 1 d. Alytaus teritorinės darbo biržos Alytaus skyriuje registruoti 2305 rajono gyventojai. Siekdama sumažinti nedarbą rajone, savivaldybė aktyviai bendradarbiauja su Alytaus darbo birža sprendžiant rajono gyventojų užimtumo problemas, dalyvauja organizuojant įvairias užimtumo rėmimo priemones.

Per aštuonis šių metų  mėnesius 577 Alytaus rajono gyventojai nukreipti dalyvauti darbo rinkos politikos priemonėse – mokytis naujos profesijos, tobulinti įgytų profesinių žinių, įgyti darbo įgūdžių. Į subsidijuojamas darbo vietas ir viešuosius darbus įdarbinta 413 rajono gyventojų.

Tarpininkaujant darbo biržai, šiais metais įdarbinti 1059 asmenys, iš jų 920 pastoviam darbui. Taip pat skatinamas rajono gyventojų verslumas – iki rugsėjo rajono gyventojai įsigijo 820 verslo liudijimų. Alytaus teritorinės darbo biržos duomenimis, Alytaus rajone nedarbas mažėja: rugsėjo 1 d. siekė 14,5 proc. ir nuo metų pradžios sumažėjo 2,2 proc. (vasario mėnesį buvo 16,7 proc.).  Mažiausias nedarbas 14,1 proc. užfiksuotas birželio pabaigoje.

dzukijainfo.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

20:37
00:58
00:23

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką